You are viewing a single comment's thread from:RE: Nasz Pan StalinView the full contextView the direct parentbartheek (63)in #polish • 7 years ago Czyli mogę sobie odpuścić.
Zdecydowanie. Chyba że lubisz putinowską propagandę