Prezentujemy Steemfounders - Serwis umożliwiający ekspresową rejestrację nowych, wartościowych twórców

in #polish6 years ago (edited)

Drodzy Steemianie, jak wszyscy dobrze wiemy, Steem to przede wszystkim społeczność, składająca się z wielu niezwykłych oraz silnie zaangażowanych w jej życie użytkowników. Nowe osoby wciąż stopniowo napływają do sieci, jednak z całą pewnością nie ułatwiają tego długie czasy oczekiwania na aktywacje kont, czy wysoka cena ich zakupu.

Wychodząc na przeciw właśnie tej barierze, wraz z @nicniezgrublem pragniemy zaprezentować wam zupełnie nową, rewolucyjną i co najważniejsze diabelnie szybką metodę finansowania kont dla nowych, wartościowych twórców!

Jak utworzyć nowe konto?

Mechanizm działania Steemfounders jest prosty - nowy użytkownik, korzystając ze strony steemfounders.com, ma możliwość napisania oraz zmonetyzowania swojego pierwszego posta. Ten opublikowany przy pomocy konta @steemfounders podlegać będzie ocenie społeczności. Już 3 zgromadzone pod postem STEEM'y automatycznie uruchomią proces kreacji nowego konta, co oznacza, że od nadesłania przez nowego twórcę zgłoszenia, może nie minąć dłużej niż godzina, gdy jego konto będzie już gotowe, do w pełni sprawnego funkcjonowania w blockchainie!

22.gif

O tym czy konto zostanie utworzone oraz jak szybko, decydować będziemy my wszyscy, głosując na posty tych twórców, którzy naszym zdaniem zasługują na swoje miejsce w sieci. Co ważne, Steemfounders już działa i oczekuje pierwszych zgłoszeń! Co więcej, gdy piszę ten post, jedno z nich już znajduje się na koncie @steemfounders oczekując waszej reakcji! Co bardzo ważne, wszystkie zgromadzone w głosowaniu tokeny zaraz po rozliczeniu postu zgłoszeniowego, przekazane zostaną na wcześniej ufundowane konto użytkownika.

Nad wszystkimi zgłoszeniami, czuwać będą moderatorzy - to właśnie ich zadaniem jest podstawowa korekcja nadsyłanych treści, w tym prawidłowe ich formatowanie, przydzielenie odpowiednich tagów oraz zapobieganie publikacji spamu. Wraz z każdym opublikowanym przy pomocy Steemfounders tekstem, zawsze pojawiać się będzie dołączony do niego komentarz informujący kto był odpowiedzialny za jego korekcję oraz dopuszczenie do publikacji. Głosując na ten komentarz możecie wspierać naszych moderatorów, bowiem cały dochód z tych komentarzy zostanie przekazany na ich konta. Zachęcamy do wspieranie również własnie ich, ponieważ to dzięki ich pracy, Steemfounders może właściwie funkcjonować.


abcs.gif


 
Liczymy, że dzięki Steemfounders społeczność Steema wkrótce się powiększy, wraz z napływem nowych jej członków. Z góry dziękujemy za każde wasze wsparcie i liczymy, że wspólnie uda nam się uczynić Steem lepszym i bardziej przyjaznym dla nowych użytkowników miejscem. W tej chwili nasz projekt startuje jedynie na #polish, jednak już wkrótce dołączą się do nas też inne społeczności językowe wraz z kolejnymi moderatorami!

bess.gif


Szczególne podziękowania należą się użytkownikowi @noisy za wsparcie konta @steemfounders płynnymi środkami w postaci 100 STEEM, które to środki posłużą w zachowaniu jak najwyższej płynności w otwieraniu kont dla nowych użytkowników - dziękujemy!

Steemfounders.com

Sort:  

Inicjatywa bardzo dobra. Zobaczymy jak przyjmie to społeczność. Pozdrawiam.

Mam nadzieję, że dobrze, bo w sumie dlaczego miałoby się to przyjąć źle? :) Zakładanie konta jest irytujące ze względu na długi czas oczekiwania, a dzięki @steemfounders takie konto może powstać w kilka godzin.

To jest duuuży plus, ja czekałem raptem kilka godzin ale to było w styczniu. Natomiast mój brat czekał kilka dni. Pozdrawiam.

To miałeś naprawdę olbrzymie szczęście :D Standard to kilka dni oczekiwania, a ostatnio to czas ten się liczy w tygodniach...

"wykopki" twierdzą że czeka się 2 miesiące, więc ... to jest ich wiarogodność jak na tacy

Ale tak jest. Niektórzy czekają nawet po dwa miesiące. To kwestia losowa. Ale właśnie dlatego jest to tak irytujące - nie można być pewnym kiedy dostanie się konto. Tutaj rozwiązujemy ten problem przynajmniej częściowo ;)

Bardzo dobry pomysł, świetna sprawa bo czas oczekiwania będzie szybszy niż w przypadku gdy tworzymy konto przez steemit. Wspomnę o was na prelekcji w Lublinie.

Zdecydowanie tak. W najgorszych przypadku myślę, że 7 dni, czyli do rozliczenia wpisu. Ale mam olbrzymią nadzieję, że w rzeczywistości dużo szybciej :)

Swierny pomysl. Puszcze to dalej bo sama znam kilka osob ktore to moze zainteresowac.

Hi @santarius! You have received 20.0 SBD tip from @cardboard!

@cardboard wrote lately about: Cyberpunk 2077 - Fan Made Trailer, Better Than Original Feel free to follow @cardboard if you like it :)

@tipU voting service | For investors.

A jak dowiemy się czy konto powstało i jaką ma nazwę?

Pewnie pojawi się komentarz pod opublikowanym wpisem ;)

Fantastyczna inicjatywa! To już działa??

Po dwóch tygodniach czekania na zatwierdzenie konta chciałem już zrezygnować z wejścia na Steem, na szczęście przypadkiem trafiłem na info o czacie i uzyskałem pomoc.

Jaki biznes będzie się dobrze kręcił, jeśli na wstępie wymaga się od rozpieszczonych Facebookiem klientów wygrania małej Olimpiady? A tak właśnie startujemy na Steemie, czyli od testu wytrzymałości psychicznej...

Brawo!

Wszystko już zostało przetestowane i działa - czekam na zgłoszenia :)

Posiadane w tej chwili przez nas środki pozwalają tworzyć do 40 kont tygodniowo

No właśnie, gdy piszę o STEEM w grupach kryptowalutowych na FB, to wiele osób narzeka, że stracili już cierpliwość czekając na swoje konto... Teraz poza zakupem konta podsunę im ten projekt.

Jeśli kandydat na Steemianina nie ma konta... to jak ma pisać na steemit? Bo może ja czegoś nie czaję

Właśnie do tego służy steemfounders.com :)
Wystarczy napisać ten post, a zostanie opublikowany z konta @steemfounders

Teraz rozumiem, dzięki :)

Super pomysł, kiedy post po ang?:D tip! 20

Wkrótce. Najpierw planujemy dokonać odpowiednich testów na #polish, jednak jestem już w kontakcie ze społecznościami językowymi i prawdopodobnie zaczniemy w pierwszej kolejności od nich (za jakiś tydzień-dwa). Dość prędko po tym postaramy się wejść gdzieś dalej z może jakąś mocniejszą promocją :-)

W ogóle Bóg zapłać za tipa ;)

Bardzo dobra inicjatywa. Trzymam za Was chłopaki kciuki. Leci upvote i resteem dla zwiększenia zasięgów.

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.11
JST 0.032
BTC 62187.20
ETH 3051.46
USDT 1.00
SBD 3.79