Tag #pl-travelfeed ma nowych kuratorówsteemCreated with Sketch.

in polish •  2 months ago 

Jak powszechnie wiadomo @saunter wyrusza wkrótce na kolejną niezwykłą wyprawę, z której mam nadzieję będzie publikował co jakiś czas posty podróżnicze. W związku z wyjazdem parę tygodni temu zgłosił się do polskiej społeczności z apelem o przejecie kuratorstwa tagu #pl-travelfeed, tag łączy polskich i światowych podróżników zrzeszonych pod światowym tagiem #travelfeed (o tym poniżej), na apel @saunter'a odpowiedzieli miedzy innymi @lesiopm i @rozku, którzy zostali mianowani kuratorami tagu #pl-travelfeed.

tag 1.jpg

Zostałem określony, że "jest chyba najbardziej z nas stabilny emocjonalnie, osadzony, i aktywny.
i najstarszy 😜 (w sensie na steemicie)
", dlatego generalnie nie zamierzamy na razie nic zmieniać, chociaż jak wszyscy wiedzą towarzysząca mi @rozku jest nieobliczalna i gdy będzie zbyt mała aktywność na tagu, to może próbować aktywować społeczność #polish, jak to miało miejsce przy jej ostatnim konkursie. Każdy kto tego doświadczył wie o czym piszę, a kto nie to zapewne będzie miał okazję doświadczyć wkrótce. Żeby tego uniknąć korzystajcie z wakacji i zwiedzajcie Polskę, Europę i Świat, a następnie to opisujcie te podróże w swoich postach używając tagu #pl-travelfeed zanim przymusi Was do tego @rozku 😜.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Szczegółowe informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #pl-travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Krótkie przypomnienie podstawowych zasad tagu #pl-travelfeed

Jeżeli chcesz używać tagu #pl-travelfeed, post powinien spełniać następujące wymagania:

  • być związany z podróżami;
  • musi to być treść autorska;
  • w języku polskim;
  • zawierać co najmniej 250 słów;
  • źródła do wszelkich treści, które nie należą do autora, muszą być podane.

Formatowanie, użyte media oraz styl treści zależy już wyłącznie od Ciebie. Możesz używać #pl-travelfeed dla swoich filmów DTube czy YouTube, o ile Twój post spełnia powyższe kryteria (250 słów!).


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Działajcie, działajcie ... :) Powodzenia!

Dziękuje w swoim i @rozku imieniu :D

no dobra, ja się tu pośmiałam 😂😆😁

ale teraz to trzeba już powiedzieć prawdę:
ej, no bo co ja?
ja to tu sobie siedzę, na ławce rezerwowej, w cieniu (nawet sprawnego laptopu aktualnie nie mam 😆) i tylko obserwuję jak całą robotę w upale odwala Lesio!
także nazywajmy rzeczy po imieniu:
to Lesio prowadzi ten tag, ja jestem jedynie w szykach bojowo-rezerwowych (i służę do straszenia niegrzecznych dzieci 😂😘)

Posted using Partiko iOS

jestem jedynie w szykach bojowo-rezerwowych (i służę do straszenia niegrzecznych dzieci)

bez przesady, czuję cały czas Twój oddech na plecach, a jak laptop "zamruczy" znowu to pokażesz pazurki :D

no, w sumie..
to skoro już o tym mówimy..
to faktycznie mam już jakieś pierwsze pomysły, co można by w ramach tego tagu nawywijać (konkursy, geograficzne pytanka, quizy z nagrodami, itd 😄).
ale może dajmy ludziom odpocząć, w końcu są wakacje :D
no i nie wiem, czy @saunter się zgodzi

@saunter jutro wyrusza na wyprawę, więc zostawia te poletko nam, z tego co wiem nie ma nic przeciwko rozruszaniu tag, ale żeby od razu geograficzne pytania? To może być strzał w stopę.
Nie wiem czy społeczeństwo jest na to gotowe, szczególnie jak usłyszałem od mojej dwudziestoletniej córki pytanie "gdzie leży Kuweta?" 😭 domyśliłem się, że pewnie chodzi jej o Kuwejt 😂😋
Ogarnij więc najpierw kuwetę, tzn. laptopa i po wakacjach będziemy się pytać polskiej społeczności gdzie byli, co widzieli na wakacyjnych wyjazdach 😛😁

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.20$. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdują się tutaj, w zakładce PROJEKTY.

@wadera

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD