Samozaoranie się YT. Film o uchodzcach okazał się totalną klapą.

in #polish4 years ago

Jak pewnie zauważyliście ostatnio Youtube wypuścił film promujący przyjmowanie uchodźców. Efekt okazał się zupełnie odwrotny jakiego się pewnie spodziewali ponieważ film zebrał mnóstwo negatywnych ocen. A wy jakie zdanie macie o uchodźcach a może lepiej nazywając rzeczy po imieniu imigrantach ekonomicznych? Podzielcie się swoimi opiniami.refugee.png

Sort:  

Widziałem ten film widziałem również cenzurę jaką stosowali twórcy kanału, wszystkie posty stawiające uchodźców w złym świetle były natychmiastowo kasowane, czy tak wygląda swoboda wypowiedzi?

Ciekawe dlaczego tak bardzo takim korporacją zależy na stawianiu "uchodźców" w dobrym świetle. Dokładnie odwrotnie, brak swobodnej wypowiedzi.

To żadna nowość, że tzw. uchodźcy to migranci zarobkowi.
Ten film obnażył jednak coś innego, YOUTUBE MANIPULUJE komentarzami i 'łapkami w górę i w dół'
OSOBIŚCIE mogę potwierdzić, że skasowano setki tysięcy dislaików!
Niestety nie robiłem screenów. Ale wystarczyło poczytać komentarze dopóki cenzor nie zdążył ich usunąć.

Z reguły można zauważyć, że wszystkie filmy nachalnie promujące jakiś pogląd społeczno-polityczny, wykorzystujące emocje spotykają się z negatywnymi opiniami w społeczności internetowej. Portale o tak dużym oddziaływaniu jak FB czy YT siłą rzeczy muszą natrafiać na duży sprzeciw wśród odbiorców.

I o to chodzi. Takie niby małe rzeczy ale przywracają wiarę w ludzkość. Z drugiej jednak strony, tak głeboko w internecie siedzą bardziej inteligenti przedstawiciele ludzkości, nadal jest mnóstwo ludzi którzy internet używają do oglądania śmiesznych filmików dennych seriali itp. jak i wiele ludzi którzy ogladają TV trudne sprawy itp.

Dzeiki za info nie widziałem :)

Tylko, że ten film jest właśnie o uchodźcach. Nie do końca rozumiem taką reakcję ludzi.

dziwne nie :D

Coin Marketplace

STEEM 0.49
TRX 0.09
JST 0.067
BTC 48986.91
ETH 4285.37
BNB 580.91
SBD 6.17