You are viewing a single comment's thread from:

RE: Pytania Olgi Tokarczuk

in #polish6 years ago

Ja jem mało mięsa i spokojnie mógłbym się obyć bez niego. Kiedyś jak jeździłem na różne szkolenia, to zawsze podawałem, że jestem wegetarianinem, bo w praktyce wegetarianie mieli lepsze (smaczniejsze) jedzenie. Argumenty kulinarne, w przeciwieństwie do ideologicznych, do mnie trafiają.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59866.06
ETH 1573.69
USDT 1.00
SBD 0.42