You are viewing a single comment's thread from:
RE: Pytania Olgi Tokarczuk
Ja jem mało mięsa i spokojnie mógłbym się obyć bez niego. Kiedyś jak jeździłem na różne szkolenia, to zawsze podawałem, że jestem wegetarianinem, bo w praktyce wegetarianie mieli lepsze (smaczniejsze) jedzenie. Argumenty kulinarne, w przeciwieństwie do ideologicznych, do mnie trafiają.