Wyzwanie – 119 filmów na 2019 #016

in #polish3 years ago

IO (IO) 2019

MV5BNmU4NTc0ZTgtNjliOC00NTM2LWE3NDktNGJiNzc2YzY3ZjA2XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4NjY5OTQ@._V1_.jpg

Jedna z ostatnich ocalałych wzbrania się przed opuszczeniem nie nadającej się do życia Ziemi, kontynuując eksperymenty swojego co najmniej niestabilnego ojca. Kiedy u jej drzwi pojawia się nieznany mężczyzna, dziewczyna zmienia zdanie, by później... znów je zmienić, zostać na planecie i urodzić dziecko. Szkoda tylko, że w trakcie oglądania miałem to kompletnie gdzieś.

Bohaterowie nie byli w stanie wzbudzić we mnie żadnego zainteresowania ich losem i choć starałem się zrozumieć podstawy ich wzajemnych relacji, to jednak nie były one przedstawione zbyt wiarygodnie. Margaret Qualley nie "kupiła" mnie swoją grą a partnerujący jej Anthony Mackie też się tutaj nie przyłożył. Być może nie było tu za wiele do "zagrania" ale chyba nikt nie zmusił aktorów do podpisania kontraktu...

2-1.jpg

Co najgorsze, film jest po prostu nudny. "Akcja" posuwa się naprzód, w ślimaczym tempie zmierzając do zupełnie nie interesującego finału. Trwa to jakieś półtorej godziny a seans wymęczył mnie niczym kinowy maraton bez przerwy na rozprostowanie kości. O filmach Netflixa słyszałem/czytałem już wiele niepochlebnych zdań - tym razem sam muszę się do nich przychylić, przynajmniej w przypadku IO.

Moja ocena 2/10.

Sort:  

This post is supported by $0.13 @tipU upvote funded by @cardboard :)
@tipU voting service: get instant upvotes + profit sharing tokens | For investors.

Congratulations @dexxx30! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 900 upvotes. Your next target is to reach 1000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 19318.30
ETH 1315.00
USDT 1.00
SBD 2.44