GEOCACHING - Bardzo kreatywne skrytki

in polish •  last year

geocaching_kreatywne.jpg

Witam w kolejnym wpisie z serii GEOCACHING. Ostatnio przybliżyłem Wam czym są przedmioty podróżne, a dziś postanowiłem, że zrobię wpis o KREATYWNYCH SKRYTKACH na jakie można trafić podczas zabawy w GEOCACHING! Nie będę w stanie pokazać Wam wszystkich, ale myślę, że to co zobaczycie spokojnie wystarczy i przekonacie się, że niektórych naprawdę ponosi fantazja podczas tworzenia swoich nietuzinkowych skrytek. No to zaczynamy!

1. ROZMIAR MA ZNACZENIE

Nie każda skrytka jest mała. Czasami można trafić na naprawdę OLBRZYYYYMIE kesze. Zobaczcie sami kilka z nich. Jedno jest pewne - nie przeoczycie ich! :)


Źródło: geocaching.com

Źródło: geocaching.com

2. SKRYTKA Z UŻYCIEM WODY

Żeby się do niej dostać trzeba skorzystać ze znajdującego się obok wiadra i napełnić je wodą z pobliskiego jeziora. Potem w odpowiedni sposób użyć wody, aby wydobyć loogbooka. Dla ciekawskich filmik.


Źródło: youtube.com

3. PAMIĘTAJ ABY SPRZĄTAĆ PO SWOIM PSIE

Podczas szukania keszy warto patrzeć pod nogi. Czasami to co widzimy nie jest tym co widzimy! Kto odważny schyliłby się po to cudeńko? (liczę na komentarze) :)


Źródło: youtube.com


Źródło: youtube.com

4. ŚLIMAK ŚLIMAK POKAŻ ROGI

Do stworzenia niektórych keszy przyczynia się sama natura. Czasami warto popatrzeć co chodzi po drzewie lub co w trawie piszczy...


Źródło: youtube.com


Źródło: youtube.com

5. SKRYTKI MAGNETYCZNE

Przy niektórych skrytkach trzeba trochę się nagimnastykować, żeby dostać się do środka.


Źródło: youtube.com


Oprócz powyższych jest jeszcze wiele, wiele kreatywnych keszy, które można by wymieniać godzinami. Trafić można na skrytki UV czy również takie, które są ukryte w wodzie i trzeba po nie zanurkować, aby zrobić swój wymarzony wpis w loogbooku. Patentów jest naprawdę dużo. Polecam po prostu ruszyć się z domu i przekonać się na własnej skórze... :)

A tak na marginesie...

Jeżeli zaczęliście już zabawę z GEOCACHING to serdecznie gratuluję! Jeżeli nie wiecie o co chodzi i czytacie ten wpis po raz pierwszy to zapraszam do wcześniejszych artykułów:

GEOCACHING – zostań poszukiwaczem skarbów!

https://steemit.com/polish/@crypaf/geocaching-zostan-poszukiwaczem-skarbow

GEOCACHING - TRAVEL BUG, GEOKRET, GEOCOIN? A cóż to jest?!

https://steemit.com/polish/@crypaf/geocaching-travel-bug-geokret-geocoin-a-coz-to-jest

Zapraszam do śledzenia mojego profilu. Pozdrawiam!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Super post. Dla mnie najlepsza ta ze ślimakiem : D

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by cyryrypa from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.