HOLA! LA COCA-COLA! Hiszpańska Coca-Cola - #Mojerecenzje #10

in #polish6 years ago (edited)

Mojerecenzje #10

cola esp main.jpg

co: Puszka Coca Coli

pochodzenie: Hiszpania
sposób podania: puszka 330ml (schłodzona)

metoda: doustnie

(poniżej fotki ze składem i adresem fabryki, pod zdjęciami linki do pozostałych recenzji, jakie zrobiłem)

Cola została przywieziona z Malty, jednak jak się okazuje jest ona wyprodukowana w Hiszpanii, wychodzi na to, że Malta nie ma własnej fabryki tego napoju.
Na samym początku wielkie zdziwienie, bo napój jest jakby prawie całkiem rozgazowany, mimo, że schłodzony nie powinien taki być tym bardziej. W smaku jakby mało słodki, sam już nie wiem, czy to nie przez brak gazu nie da się wyczuć wyrazistego smaku, jak przy np Coli z Polski.
Tym razem nie była próbowana sama, lecz do ostrej potrawy, jednak nie gasiła tej ostrości i nie czyściła kubków smakowych, jak to robi nasza zimna. Być może mają słabszy kwas fosforowy, lub to wina braku bąbelków, może też hiszpańska woda jest inna, nie jestem przyzwyczajony do jej smaku i dlatego czułem też jej smak, w każdym razie nie był on wyrazisty, ani super smaczny.
Kolejna ciekawostka jest taka, że puszka tak naprawdę nie jest czerwona, tylko pomarańczowa, widocznie używają innej farby, oraz jest wykonana z innego metalu, dlatego przed otwarciem, kiedy lekko nią potrząsałem, wydawało się, jakby latała w niej mała kuleczka.
Być może tego dnia miałem gorszy smak, ale nie była zbyt smaczna w porównaniu do innych Col ;)

Jest to jubileuszowy odcinek, więc pod zdjęciami umieszczam listę poprzednich dziewięciu recenzji, jakie popełniłem.

Nie zachęcam do picia tego napoju, gdyż jest on szkodliwy dla zdrowia.

Moja ocena: 6/10

cola esp.jpg


cola esp back.jpg


cola esp dol.jpg

Inne rzeczy, które oceniłem:

1. Coca-Cola z Węgier
2. Coca-Cola z Dominikany
3. Coca-Cola z Polski
4. Coca-Cola z Włoch
5. SANPELLEGRINO - Czerwone pomarańcze
6. SANPELLEGRINO - Cytrynowa
7. SANPELLEGRINO - Pomarańczowa
8. JOBY GripTight ONE Mount (black) Uchwyt do smartphone'a
9. Czekolada biała HERSHEY'S cookies'n'creme z U.S.A.Mam nadzieję, że artykuł nadaje się do tagu pl-kuchnia, jeśli nie, proszę o publiczne skarcenie ;)


Dziękuję za uwagę i z radością informuję, że funkcja "Follow", aby być na bieżąco z moim blogiem jest już dostępna! Można ją aktywować poprzez naduszenie wirtualnego przycisku ekranowego "folloł", najeżdżając nań kursorem (tak zwaną strzałką) i wduszając jednocześnie lewy przycisk mechaniczny myszy umieszczony na jej obudowie, jest on po lewej stronie jej korpusu ;) (Jeśli używasz Mac'a, po prostu zdziel mysz obojętnie w co)

Sort:  

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by centauri-alfa on steemit from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.14
JST 0.030
BTC 63365.67
ETH 3398.62
USDT 1.00
SBD 2.44