Powitanie! Co będę robił? / Welcome! What will I do?

in polish •  2 years ago  (edited)

Hi! If you do not understand Polish, that's okay. Wait, because I will also write posts in English :)

Witam wszystkich!

Jest to mój pierwszy wpis, w sumie można powiedzieć, iż nawet pierwszy wpis w życiu.. Mimo ponad 10 lat intensywnego pobytu w sieci raczej unikałem blogowania, czy też vlogów wszelkiej maści.

Ale do brzegu :) Jestem programistą, o steemit dowiedziałem się dosłownie parę dni temu, z racji iż jako programistę nie mogły ominąć mnie krytpowaluty wspinałem się po szczeblach market capu aż trafiłem tutaj, projekt dosłownie mnie oczarował!

Co będę tutaj robił? Z pewnością czytał, ale z racji swojego fachu chciałbym choć w części wspomóc ten projekt, wdrożyć go w swoje realizacje i jeszcze bardziej pokazać światu. Dzięki normalniejszej społeczności , która tutaj się znajduje i nie nastawionej na hejt będę mógł zebrać opinię na temat czego oczekujecie a co za tym idzie realizować lepiej swoje projekty, bo skoro jesteście tutaj całkiem możliwe, że nie jedna osoba to czytająca korzysta lub korzystała z moich projektów. Do tego mam nadzieje, że będę mógł po prostu coś napisać i choć jedna osoba to przeczyta... Pisał będę w większości po polsku gdyż uważam, że skoro w każdej części świata można spotkać polaka to i tutaj powinno być nas widać. Po angielsku będzie jeśli będzie wymagał tego post :)

70afed45643b5ac94c2dd3de7ad170f6.jpg

Jeśli doczytałeś, aż tutaj to dzięki! Właśnie mi pomogłeś!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Witamy kolejnego Polaka na Steemit!

Życzymy udanego korzystania z tej platformy i tylko kilka takich informacji na początek, które warto wziąć pod uwagę:

  • jeżeli interesują cię dokładniejsze informacje o Steemicie to polecam śledzić @steemit-polska, gdzie pojawiają się tłumaczenie oficjalnych tekstów ze @steemitblog,
  • polski kanał chatu jest dostępny na https://steemit.chat/channel/polish i wymaga osobnej rejestracji,
  • co nieco o Markdown, w którym prosto tworzy się nowe posty,
  • tag polish używamy do postów z polską treścią, jeżeli chcesz pisać w innych językach to prosimy nie wpisywanie do tego polish (dla postów z przedstawieniem robimy wyjątki),
  • najważniejsze: na Steemit tworzymy nowe treści, nie kopiujemy z innych stron.

Dzięki za info :)

Witaj na Steemit! Jeśli szukasz informacji odnośnie działania serwisu to zerknij tutaj: https://steemit.com/polish/@jamzed/steem-it-w-pigulce.
W razie pytań wejdź na czat: https://steemit.chat/channel/polish (trzeba założyć osobne konto).