WYGRANA POLSKI Z LITWĄ / 99 WYSTĘP BŁASZCZYKOWSKIEGO W REPREZENTACJI / POLSKA 4:0 LITWA

in #polish6 years ago (edited)

Wczoraj 12.06.2019 r. odbył się towarzyski mecz reprezentacji Polski oraz Litwy, który miał pokazać jak reprezentacja jest przygotowana na nadchodzące mistrzostwa świata 2018.

Mecz Polska - Litwa zakończył się fasynującym wynikiem 4:0. Można śmiało stwierdzić reprezentacja doskonale przygotowana do nadchodzącego wydarzenia i życzę im jak najdłuższego powrotu.

Pokazaliśmy im ! Polsko do boju !

REPREZENTANCI STRZELAJĄCY GOLE:
-Rober Lewandowski (19', 32')
-Dawid Kownacki (71')
-Jakub Błaszczykowski (82' [K])

Do pierwszego gola musieliśmy czekać do 19 minuty gry. Maciej Rybus wykonując perfekcyjne podanie w stronę Roberta Lewandowskiego zapewnia sobie asystę po przez strzał polskiego napastnika w stronę bramki, który zapoczątkował prowadzenie w meczu. Kilka minut później Lewy strzelając z rzutu wolnego uderza piłką w poprzeczkę, która dosłownie na kilka sekund wpada do bramki przeciwnika. Po analizie wideo sędzia uznaje gola Roberta Lewandowskiego.

W 66 minucie gola zdobywa Grzegorz Krychowiak, który nie zostaje uznany przez sędziego. Jednak chwile później pierwszego, poprawnego gola w kadrze zdobywa Dawid Kownacki ustalając wynik 3:0.

W 82 minucie gry z rzutu karego, gola zdobywa Jakub Błaszczykowski wcześniejszym sygnalizowaniu pomocy ręki w polu karnym sędzia będąc nie pewnym udaje się do operatorów Var, którzy przedstawiają mu nagranie video, które jasno przedstawia zagranie ręką Litewskiego obrońcy.