Konkurs Kreatywny #19 – Podsumowanie

Witajcie!

W niedzielę zakończyło się głosowanie w 19 Konkursie Kreatywnym. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli oddać swe głosy.

Oficjalna pula nagród w tej edycji wynosi 15 STEEM (dziękuję @ptaku za dorzucenie 3 STEEM, ode mnie poszło 2 STEEM), ale to nie wszystko - będę mieć jeszcze malutką niespodziankę. O tym pod koniec podsumowania.

W 19. Konkursie Kreatywnym wzięło udział 5 uczestników, przeważająca większość z pomocą jednej lub kilku par małych rączek ;)

WYNIKI:

Podana punktacja uwzględnia dodatkowe 3 punkty przyznane za udział w głosowaniu.

Miejsce III (13 punktów) zajęła @katiefreespirit w duecie z siostrzeńcem za zabawne, liściaste stworki. Z jesiennym pozdrowieniem wędruje do niej nagroda 3 STEEM.
Post konkursowy: https://steemit.com/polish/@katiefreespirit/jesienna-wyprawa-do-lasu-na-grzyby-i-zabawne-lisciaste-stworki-konkurs-pl-rekodzielo

Miejsce II (16 punktów) przypadło zespołowi @julietlucy & Bliźniaczki za piękne, jesienne koszyczki. Łapcie uściski i 4,5 STEEM.
Post konkursowy: https://steemit.com/polish/@julietlucy/jesienne-koszyczki-diy

I wreszcie Miejsce I (17 pkt) zajęła @pkocjan i Synkowie za oryginalne bukiety. Ślę ciepłe myśli oraz 7,5 STEEM.
Post konkursowy: https://steemit.com/engrave/@pkocjan/cos-z-niczego-3-jesienne-ozdoby---konkurs-pl-rekodzielo

Poza ścisłym podium znalazły się prace @grecki-bazar-ewy (12 pkt), oraz @ptaku (11 pkt). Ewa pokazała nam oblicze greckiej jesieni (https://steemit.com/polish/@grecki-bazar-ewy/jesienne-stroiki-swieczniki-konkurs-pl-rekodzielo), a @ptaku, w akcie ojcowskiego poświęcenia, wspomógł synka Michasia w zerówkowych pracach ręcznych (https://steemit.com/polish/@ptaku/jesienne-rekodzielo-na-konkurs-pl-rekodzielo). W podziękowaniu za Wasze zaangażowanie przesyłam symboliczną nagrodę pocieszenia w wysokości 1 STEEM. Kwotę tę dorzucam osobiście do puli, więc nie uszczupli ona konta @pl-rekodzielo.

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i oczywiście zachęcam do udziału w kolejnych konkursach. Następny już 3 listopada (niedziela) - zapraszam :)

@wadera

Sort:  

O co za niespodzianka 😃 dziękuję 🙂

Dziękuję za świetną zabawę, i gratulacje dla @pkocjan za zasłużone zwycięstwo :)

Dziękuję bardzo i gratuluję zasłużonym zwycięzcom :)

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.12
JST 0.033
BTC 69942.87
ETH 3793.57
USDT 1.00
SBD 3.73