Pierwsza krew...

in opowiadanie •  5 months ago  (edited)

Wieczorkiem, po spożyciu posiłku postanowiłem spożytkować pochłonięte kalorie. Udałem się w pewne miejsce, szczególnie popularne wśród właścicieli psów, oraz szemranych "typków" czerpiących nieopisaną radość z przesiadywania w owym miejscu w swoich powozach.

Już na wejściu zaatakowały mnie podstawowe formacje wroga - szklane i plastykowe butelki. Dzielnie odpierałem ataki, jednakże w miarę podążania w głąb czeluści, przeciwnik przybierał na sile. Dołączyły paczki po chipsach, pudełka śniadaniowe i najróżniejsze opakowania od pewnego pana, co to podaje hamburgery i frytki...

Jeden magiczny wór zapełnił się błyskawicznie, a ja z powodu braku środków do dalszej walki, musiałem wycofać się pod przeważającą nawałnicą śmieciaków...

Pozostał jeno niesmak, iż cała masa wrogich jednostek nadal grasuję po okolicy...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Bążur @prusu!


Witamy na #polish, czyli polskim tagu Steem! Moim zadaniem jest wprowadzenie Cię w tajniki sieci.

  - Użytkownicy sieci nie lubią plagiatów, oszustw, promowania piramid finansowych i obrażania innych. Warto mieć to na uwadze publikując wpis.
  - Jeśli wpis zawiera duże dawki wulgaryzmów, pornografii i treści dla dorosłych, rozważ użycie tagu nsfw.
  - Uważaj na oszustwa! Różne osoby mogą próbować wyciągnąć od Ciebie tokeny lub delegacje (prośby, klikanie w linki, próby przejęcia Twojego hasła do konta). W razie wątpliwości wejdź na Chat Polskiej społeczności i zapytaj o zaistniałą sytuację.
  - Chat Steemit Polska to otwarty chat całej polskiej społeczności. Kliknij w ten link aby go uruchomić. Chat nie jest zintegrowany ze Steem - zakładasz tam zwykłe konto, podobnie jak w wielu usługach sieciowych. Wygodnie jest jednak użyć takiego samego nicka jak na Steem.
  - Zachęcamy Cię do odwiedzenia FAQ na steemweb.pl, gdzie możesz dowiedzieć się mnóstwa rzeczy związanych ze Steemem. Jest to wybór najlepszych poradników stworzonych przez doświadczonych użytkowników platformy.
  - Nie wiesz jakich tagów użyć do wpisu? Zajrzyj na listę tagów lub wybierz coś z drzewa tagów.. Odpowiednie tagi zwiększą zasięg twoich postów i nagrody z nich!
  - Zapisz hasło w bezpiecznych miejscach! Jeśli je utracisz, to nigdy już nie odzyskasz konta!

Baw się dobrze!

!tipuvote 0.4

Welcome to the Steem blockchain.
Here your content is king!

Follow 👉🏼 @guruvaj

Hi, I’m using Partiko to make friends and have fun on the Steem blockchain. You should as well! Here’s my invite link: https://partiko.app/referral/guruvaj, you will get 3000 Partiko Points for sign up bonus, and you can exchange them into steem!

Posted using Partiko iOS

This post is supported by $0.23 @tipU upvote funded by @grecki-bazar-ewy :)
@tipU voting service: instant, profitable upvotes + profit sharing tokens | For investors.