You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ціна помилки

in Ukraine on Steemlast year

Валають тривоги і вже нема навіть думки ховатись, бігти, панікувати..

Річ не в тому, ми до цього звикли, хоче це теж дещо лякає, але це нормально. Але ми, як суспільство, чомусь не привчили себе до думки, що це буквально стосується всіх, хоча це було на початку повномасштабного вторгнення. Але це реально стосується і якщо не будуть залучені буквально всі, то на гаплик. Я не маю одночасно, бо це не можливо. Але по черзі, наприклад, якщо це стосується обов'язку захищати батьківщину, тобто я про мобілізацію. А то виходить ті, хто зараз там реально у рабстві. Але і влада ніяк не візьме себе в руки, щоб встановити якість реальні терміни служби, бо навіть якщо хтось і хоче замінити тих, хто там, то крім реальною можливоті загинути їх лякає перспектива воювати до пенсії, хоча там кілька років витримати - це вже подвиг. Так і виходить замкнуте коло. А ще голову всім задурило якесь міфічне перемир'я. В голові Путіна є лише одна опція перестати воювати - це наша капітуляція.

Sort:  
 last year 

та Зеленський же ж ляпнув колись: "до останього українця". я не вірю цій владі. і не вірю в те, що вони бодай щось добре чинять для пересічного українця. навіть не знаю чи писати тут все, що я думаю..

 last year 

Річ не у владі, а в нас. Завжди ми хочемо на когось сперти відповідальність, головне не взяти її на себе. А на якщо ми програємо, то це справді так і буде, бо українців більше не буде: частину фізично знищать, решта стануть "русскими". Бо більшості і російської мови вчити не треба...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.084
BTC 60423.20
ETH 1583.38
USDT 1.00
SBD 0.42