You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ціна помилки

in Ukraine on Steemlast year

та Зеленський же ж ляпнув колись: "до останього українця". я не вірю цій владі. і не вірю в те, що вони бодай щось добре чинять для пересічного українця. навіть не знаю чи писати тут все, що я думаю..

Sort:  
 last year 

Річ не у владі, а в нас. Завжди ми хочемо на когось сперти відповідальність, головне не взяти її на себе. А на якщо ми програємо, то це справді так і буде, бо українців більше не буде: частину фізично знищать, решта стануть "русскими". Бо більшості і російської мови вчити не треба...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60458.12
ETH 1588.29
USDT 1.00
SBD 0.42