"My photo memories" contest #9 ||| Конкурс "Мої фотоспогади" №9

in Ukraine on Steem4 months ago

Default_An_antique_camera_from_the_19th_century_in_the_library_3.jpg

Hi friends! The number of users who decided to participate in this week's contest has decreased slightly, but where quantity loses, quality wins, almost all of the entries submitted to the contest are based on a strong story based on photo memories itself.

So:

1st place - @zaria56 (5 Steem)
2nd place - @sergeyk, @animal-shelter (3 Steem)
3rd place - @tinochka2, @iamjulia (2 Steem)

Terms of the competition:

 • you choose at least three photos from your personal photo archive with which you have some special emotions. Important addition! Please, even if you choose different photos from different time periods, the story you tell must be coherent and connect all the photos. It is not interesting to read posts in which there is a short description under each photo and these descriptions are not related to each other!

 • tell the story behind these photos, describe what kind of emotional response they evoked in you, whether you clearly remember that moment, or maybe you just remembered what you felt then and what you feel now. I think a good story can't be too short, so the post should be at least 300 words.

 • your story must be #steemexclusive, and photos - only yours, plagiarism is not allowed!

 • the post must be published in the Ukraine on Steem community

 • one post from one person

 • the language of the post is any (the main thing is that it is identified by Google Translator) (except for the language of the terrorist country, I will not specify, it is already clear to everyone)

 • use the tags #ukraine (the tag of your country), #photomemories, further - as desired

 • competitive posts are accepted until 23:59:59 (Kyiv time) on March 30, 2024 inclusive.

1st place - 5 Steem
2nd place - 3 Steem
3rd place - 2 Steem


Привіт, друзі! Кількість користувачів, які вирішили взяти участь у конкурсі цього тижня, дещо зменшилася, але там де програє кількість, гору бере якість, практично всі дописи, що були подані до конкурсу, ґрунтуються на основі сильної історії, базованої власне на спогадах із фото.

Отож:

1 місце - @zaria56 (5 Steem)
2 місце - @sergeyk, @animal-shelter (3 Steem)
3 місце - @tinochka2, @iamjulia (2 Steem)

Умови конкурсу:

 • ви обираєте не менше трьох фотографій із особистого фотоархіву, з якими у вас пов'язані якісь особливі емоції. Важливе доповнення! Будь ласка, навіть якщо фото ви обираєте різні, з різних часових проміжків, історія, яку ви розповідаєте, має бути цілісною і пов'язувати між собою всі фотографії. Читати пости, в яких під кожним фото є коротенький опис і ці описи не пов'язані між собою, не цікаво!

 • розповідаєте історію, що стоїть за цими фотографіями, описуєте, який саме емоційний відгук вони у вас викликали, чи ви чітко пам'ятаєте ту мить, чи може щойно згадали, що ви тоді відчували і що ви відчуваєте зараз. Я гадаю, що хороша історія не може бути дуже короткою, тому в дописі має бути не менше 300 слів.

 • ваша історія має бути #steemexclusive, а фотографії - тільки вашими, плагіату не допустимий!

 • допис повинен бути опублікованим у спільноті Ukraine on Steem

 • один допис від однієї людини

 • мова допису будь-яка (головне, щоб її ідентифікував Google Translator) (окрім мови країни-терориста, я не буду конкретизувати, це вже і так всі зрозуміло)

 • використовуйте теги #ukraine (тег своєї країни), #photomemories, далі - за бажанням

 • конкурсні дописи приймаються до 23:59:59 (за київським часом) 30 березня 2024 року включно.

1 місце - 5 Steem
2 місце - 3 Steem
3 місце - 2 Steem

Sort:  

This contest has been included in the daily Active Contest List

Contest Alerts: Active Contest List on 24th Mar 2024

🌟 Contest alerts are now proudly sponsored by the WOX community! 🌟

Follow & Resteem for more updates.
#ContestAlerts #winwithsteem

 4 months ago 

Вітаю всіх переможців- учасників цього чудового конкурсу! Щиро дякую, Таресе, за твоє натхнення і продовження конкурсу!)))

 4 months ago 

Дякую у відповідь всім учасникам, що берете участь! 🙂

 4 months ago (edited)

Тарасе, як я рада, що мої спогади припали до душі. Вони мені дорогі, ось чому я щаслива, що можна буде згадувати ще ... У них моє життя. Поки я пам'ятаю хороше - і в душі світліше)) Дякую за конкурс, за можливість поділитися своїми фото - спогадами)) Вітаю всіх учасників з хорошим конкурсом! 🙋🌅🌷

 4 months ago 

Іноді наші спогади - це все, що у нас лишається. Тому так болісно буває їх втрачати, чим старшим стаєш, тим більше забуваєш і це буває справді лячно. Тому для мене фото так важливі, я по них відтворює те, що забуваю, це певний тригер і не обов'язково це має бути фото людей, скоріше навпаки, якісь неважливі на перший погляд речі можуть бути своєрідним якорем, який дозволяє мені занурюватися у глибини пам'яті і відшуковувати спогади, поховані десь на дні пам'яті.

 4 months ago 

Це так...Дякую...

 4 months ago 

Ось таке от написав -https://steemit.com/hive-145157/@cranium/ogo-ya-vzhe-delfin-chi-sproba-zgadati-yak-baba-divkoyu-bula

Якщо не підходить для конкурсу, напиши (давай на ти?😅) будь-ласка? відразу спробую ще раз

 3 months ago 

Я написав, що ця робота не підходить, ти (ну нехай буде так 😄) обіцяв ще одну спробу, казав є чудова ідея для допису. Де ж вона?)) Зараз ще гляну всі дописи за тиждень, може пропустив раптом)

 3 months ago 

Не розрахував свій час та сили на кінець тижня)

Зізнаюсь, винен. На цей раз я трендобол. Можливо, в наступний раз. Мабуть, треба шукати час на режим 2 публікації в день, а то я так усі конкурси пропущу (

 3 months ago 

На всі точно часу не вистачить, принаймні у мене)). А щодо неучасті у конкурсі, то ти в ньому не брав участь лиш формально, то ж маленький бонус отримав 😉. Це як почесний "Оскар" за видатний внесок у кінематографі 😄.

 3 months ago 

Дякую. 😂😎

Нічого, я скоро погружусь в блогінг більш детально, благо умови сприяють

 3 months ago (edited)

З'явилося більше вільного часу?)) Гадаю що кількість не маю бути самоціллю, головне, втримати планку якості, чи не так? 😉 Бо я особисто зараз просто отримую величезне задоволення від довгих та ґрунтовних постів 😊

 3 months ago 

Ні, більше бажання

Гадаю що кількість не маю бути самоціллю, головне, втримати планку якості, чи не так? 😉

100% Життя навчило

Бо я особисто зараз просто отримую величезне задоволення від довгих та ґрунтовних постів 😊

Є таке, розумію...

 3 months ago 

Я не ніяк не можу пост дописати, бо ж не можу втриматися і мушу відповісти на всі твої коментарі))) Бо ж червоні циферки з'явилися і миготять собі там 😄

 4 months ago 

(except for the language of the terrorist country, I will not specify, it is already clear to everyone)

Dear, can you kindly mention it, i am new here and i see only English and i guess Ukrainian language here.

 4 months ago 

I mean, only posts in Russian are not accepted, because Russia is a terrorist country and is committing genocide against the Ukrainian people, killing us just for what we are.

I got it, i realised earlier it would be Russian because i followed the atrocities it has committed in ukraine, however there is another terrorist country committing genocide in Gaza. So i asked for clarity.

I am sending love and prayers for Ukranian People❤

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.14
JST 0.030
BTC 60268.51
ETH 3201.96
USDT 1.00
SBD 2.43