Sort:  
 3 years ago 

Ну, для мене зимовий настрій - це про сніг)) Нема снігу - нема зимового настрою. Ну що це за зима, коли надворі зеленіє трава, а замість сніжок діти кидаються болотом)

 3 years ago 

Згодна,). Для мене навіть запах мандаринок та ялинки то вже зима

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59298.43
ETH 1556.82
USDT 1.00
SBD 0.42