You are viewing a single comment's thread from:

RE: [UA/EN] Конкурс | ЗИМОВИЙ НАСТРІЙ 🎄 Contest | WINTER MOOD

in Ukraine on Steem3 years ago

Це власне мають бути фото з архіву? Нових робити не можна? Хоча які нові, вчорашній сніг вже змив сьогоднішній дощ)). Але якби погода була б відповідна, то можна було б?)

Sort:  
 3 years ago 

Мається на увазі фото які сам клацнув на телефон, не важливо коли зроблено. Не спіонерині з інету. Бо і такі хитруни бувають.

 3 years ago 

Ялинка в хаті стоїть))) то ж не тільки про сніг, Тарас😊

 3 years ago 

Ну, для мене зимовий настрій - це про сніг)) Нема снігу - нема зимового настрою. Ну що це за зима, коли надворі зеленіє трава, а замість сніжок діти кидаються болотом)

 3 years ago 

Згодна,). Для мене навіть запах мандаринок та ялинки то вже зима

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59522.21
ETH 1570.73
USDT 1.00
SBD 0.42