You are viewing a single comment's thread from:

RE: [UA/EN] Конкурс | ЗИМОВИЙ НАСТРІЙ 🎄 Contest | WINTER MOOD

in Ukraine on Steem3 years ago

Ну, для мене зимовий настрій - це про сніг)) Нема снігу - нема зимового настрою. Ну що це за зима, коли надворі зеленіє трава, а замість сніжок діти кидаються болотом)

Sort:  
 3 years ago 

Згодна,). Для мене навіть запах мандаринок та ялинки то вже зима

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59760.45
ETH 1568.67
USDT 1.00
SBD 0.42