Смак літа☀️🍉

in Ukraine on Steemlast year

Привіт мої любі друзі 😁🫶

Сонечко вже гріє на літній лад, тож хочеться якогось відчуття звичайного літнього сезону 😎 Звичайного то я маю на увазі раніше, коли не було воєнного стану і ми просто насолоджувалися життям. А який літній сезон у нас був без кавуна? 🍈 От і не встояли ми від покупки кавуна збираючись на дачу😋
1000321576.jpg
Хоча цей кавун і чекав на свій час і холодильнику всю ніч, але нажаль звичної та мабуть найголовніше, очікуваної солодкості йому це не додало 😏

Раніше кавуни були всюди. Солодкі, смачні 🍉 Я пам'ятаю як у нас кожен день влітку був смачний, солодкий кавун 😋 Нажаль через російських окупантів улюблені кавуни та черешні ми теж більше не отримуємо.

Але це все ніщо, лише б наші захисники вистояли та почалося мирне життя на нашій рідній ненькі, Україні 🇺🇦

Коли дівчата побачили кавун то прибігли щоб поласувати шматочком 😂
1000321577.jpg

1000321578.jpg

1000321579.jpg

1000321580.jpg
Так як малі і не дуже розуміють що кавун має бути набагато солодшим то звісно вони отримали задоволена їсти прохолодний кавун в літню спеку🍉😁
1000321583.jpg

1000321581.jpg
Так як один шматочок впав на підлогу то я вирішила поділитися ним з нашим собакою😁 Так що кавунчиком поласував навіть наший старий Марс 😂
1000321584.jpg

1000321588.jpg

1000321590.jpg
У нас, собачників, взагалі майже "безвідходне виробництво". Якась їжа яка потрапила на підлогу іде в пащу собаці. Так що він і радий що йому перепадає смаколики. А так як у нас малі діти - то перепадає йому частенько 😂

Вчора ввечері ми вже були на дачі і дівчата вже куштували цей кавун, але все ж таки прохолодний кавун коли сонечку сяє так, що без окулярів дивиться не можливо, коли підпікають плечі від сонячної засмаги - ось саме найкращий час для кавуна. А вчора бо була як пробна версія😂
1000321532.jpg

1000321528.jpg
Танюша взагалі вчора ввечері на дачі балувала молодшу сестричку, Даринку. І водички їй принесе, і кукурудзяні палички і смородину зірвала їй до тих паличок додала 😳 І іграшки поруч поклала. Сама придумала посидіти в надувних колах 😂 Якась неймовірна щедрість в дитині прокинулася 😂
1000321521.jpg
Після такого гарного вечора дівчата добре полягали спати 😁 А коли вони вже спали до нас завітав гість, знов їжачок 🦔
1000321559.jpg

1000321560.jpg

1000321563.jpg
Гарних вихідних та чудового настрою 🤗

А українцям я бажаю триматися, вірити і сподіватися що все ж доля буде прихильна до нас і ми почнемо жити у мирний час. Зростати дітей у безпечній, незалежній, рідній країні, Україні💛💙

Дякую всім за увагу та підтримку 🫶

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦

Sort:  
 last year 

Thank you very much for supporting the lovely guest, the happy hedgehog ❤️ Now all the hedgehogs will be given treats. I read that they eat good cat food, I wonder if dog food will taste the same 🤔😂

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 last year 

Я ще боюся брати арбуз. Боюсь зо розлад шлунку буде добрячим

 last year 

Розладу не буде, ми ж зелену шкуру не їмо) А ось те, що нам попався в принципі ще не стиглий і не солодкий кавун з магазину Сільпо - це так. Може тиждень, два і буде щось посолодше 😁

 last year 

І як арбуз солодкий чи як трава

 last year 

Не солодкий 😏 Як то кажуть... Спробуй ще 😂 А, то ж реклама якоїсь акції була, мабуть з кока коли... Подарунок під кришечкою 🤣

 last year 

Сподіваюсь дівчатам кавун сподобався , бо ми ще не брали, очікуємо ,еоли вони солодші стануть,бр почпток літа був прохолодним...🙄

 last year 

Ну то так. Але дуже хотілося 😂 як зустрінете потім солодкий кажіть 😁

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60266.77
ETH 1581.59
USDT 1.00
SBD 0.42