You are viewing a single comment's thread from:RE: Смак літа☀️🍉View the full contextsuhano (66)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year І як арбуз солодкий чи як трава
Не солодкий 😏 Як то кажуть... Спробуй ще 😂 А, то ж реклама якоїсь акції була, мабуть з кока коли... Подарунок під кришечкою 🤣