[UA] 📚THE DIARY GAME - 20.03.2023: Календарна амнезія, моє ПЗ, вітаміни.steemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steemlast year

 Вітання! Гарного понеділка всім вам!

 У вас також враження, що сьогодні не понеділок, а середа чи п’ятниця. Теща також каже, що такий стан, як ніби то кінець тижня. Хоча про понеділок нагадує сьогодні все навкруги: VPN у браузері перестав працювати, по роботі бот заглючив ... все якось не так. Ще й трохи протягнуло, тепер соплі розпускаю. Хочу розповісти вам, яким софтом користуюся зараз для спілкування з родичами на території України та для роботи.

image.png

 VPN. Щоб отримати доступ до багатьох сайтів та месенджерів, потрібно кожен раз шукати саме той, що буде працювати. Перепробував безліч вже: Surfshark, VPN Monster, ClearVPN (доречі, це наш), NordVPN та різні браузерні варіації. Поки ще тримаються VPN Monster та ClearVPN, але також іноді треба танці з бубном. Дехто на просторах павутини рекомендують поєднувати, але тоді швидкість інтернету ніяка.

 Доречі, якщо вам також потрібен VPN, не варто одразу купувати. Ловіть декілька лайфхаків:

  • VPN Monster. Є сайт, де можливо згенерувати собі ключ, який буде діяти 24 години. Дуже зручно, тому що ціна кусається.

image.png

  • ClearVPN. Український продукт створений для українців. Досить простий у користуванні, є free версія, але якщо у вас є Дія та Підпис в ній, то ви можете отримати Преміум версію на рік.

image.png

 Також є один цікавий сайт wmcentre (або торгова площадка), на початку війни ми ним дуже користувалися, українських аналогів не знайшов, де можна придбати "потипу хакнуте" або куплене та розшарене ПЗ. Тут я купував NordVPN та Surfshark, а також підписку на Нетфлікс. Єдиний нюанс: оплата там на російські рахунки, але інколи можна знайти й іншими способи. Зараз ним практично не користуюся. Це більше вам для інформації.

 Через те, що не у всіх родичів є можливість спілкуватися месенджерами та іншими способами, які використовують інтернет (це в основному старше покоління: дідусі та бабусі), то для зв’язку з ними використовуємо cайт "Подзвони своїм". Все дуже просто: вказуєте номер тому, кому хочете подзвонити і вперед. Дзвінки виключно на номери українських операторів тривалістю 15 хвилин (по 3 дзвінки на добу для 1 абонента). В цілому, якість розмови досить задовільно (залежить від вашого інтернету та зв’язку того, кому телефонуєте). Спочатку я та батьки користувалися Скайпом та Вайбером, поповнювали рахунки, але потім вже перейшли повністю на цей сервіс. Пристосовуємося.

image.png

 Прихворів. Продуло, теперь пускаю соплі. Імунітет не дуже, потрібно посилювати, тому зараз п’ю різні вітамінні коктейлі дружини та ковтаю вітаміни. Мабуть тут все разом: і нерви, і імунітет. Доречі, колись собі взяли комплекс, один раз пропили було досить непогано. Але не рекомендую, бо не думаю що знайдете їх на території України, хоча треба подивитися.

image.png

 Вже другий день поспіль дивимося фільми про "Людину-павука", починаючи з 2002 року з Тобі Магвайром. Передивляємося старі фільми, бо якось дивитися немає чого.

image.png

 Взагалі якийсь емоційний спад. Треба більше вітамінів та більше відпочивати. А як ваш настрій?

Sort:  

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 last year 

дякую за огляд ВПН-сервісів. мені часом потрібні. наприклад, є словник мультитран, який де юре на кацапському сервері, але багато-багато років той словник наповнювали різні народи, в тому числі і українці. тому хуй в чоло кацапам, щоб я тепер не користувалась мультитраном.

 last year 

Та то хіба огляд😅 В мене ці сервіси зараз як заноза в одному місці. Іноді буває знайду щось робоче, а воно попрацює тиждень-два та злітає. Хоча той же Монстер ВПН дуже вигідний завдяки тому, що можна запустити на 24 години коли треба і він не так ріже швидкість, як ClearVPN (мені так здалося).

 last year 

Logopit_1673449593323.png

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.11
JST 0.035
BTC 65511.26
ETH 3111.70
USDT 1.00
SBD 4.07