[UA] 📚THE DIARY GAME - 14.09.2023. Трішки про всеsteemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steem7 months ago

 Всім привіт. Хотів робити пости кожен день і майже йшов по графіку, але якась помилка тут не давала публікувати пост про шопінг, і після довгих оновлень і т.д. я його просто загубив. Раніше завжди робив у MS Word, а потім переносив його сюди, а в той раз чомусь повірив у себе😅

 Що нового? Та майже нічого. Сьогодні нарешті була моя черга ставити машину на ремонт, тому з самого ранку відвіз машину, і все це під дощем .

image.png

 Трішки заріс. Треба поголитися, але то таке. І треба схуднути. Машина стримувала у багатьох речах, тепер можна йти далі та займатися здоров’ям. У 2021 році дружина підсадила мене на правильне харчування і тоді я дуже добре скинув, тому треба повторити. Може буду тут вести окремий блог про це, подивимося. Планів і тем багато, часу немає.

 А пока харчування попереду, сьогодні вирішили трішки себе побалувати ролами. Вирішили, що простіше купити інгрідієнти, а дружина сама зробе, а по факту багато чашу йде на їх приготування, що вже нічого і не захочеш. Виглядає смачно ... і по факту смачно.

image.png

image.png

 Сьогодні нарешті отримав жорсткий диск для ноутбука, тому зробив заміну дисковода на hdd 1 ТБ. Дуже не вистачає пам’яті. Тому довелося трішки розкошелится.

image.png

image.png

 Так і пройшов день. Може завтра вже зберусь, та зроблю пост про шопінг ... знову. А поки - надобраніч!

Sort:  

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

CONGRATULATION...

This post has been upvoted through steemcurator08

Team 5: Curation Guidelines & Basics for September
Curated by - @chant

 7 months ago 

Знаєте, також не можу робити сама роли, бо поки накручу, вже ненавиджу все) але чоловік іноді сам крутить, в нього швидко виходить. Правда, найпростіші: лосось, рис, авокадо і сир філадельфія

 7 months ago 

В мене дружина по цьому. Хоча, я сам не пробував крутити😅

 7 months ago (edited)

якась помилка тут не давала публікувати пост

В мене не дозволяло публікувати допис через деяку html розмітку в тексті, як тільки вона була прибрана, то все нормально.

н.png

 7 months ago 

ні, в мене був трішки інший надпис, але може через подібне. Дякую, спробую наступного разу, може вийде.

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.11
JST 0.032
BTC 60888.23
ETH 2969.92
USDT 1.00
SBD 3.76