[UA] 📚THE DIARY GAME - 12.04.2023: Трошки солодкого на ніч🤤🤤🤤 ОБЕРЕЖНО, ПОСТ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ НІЧНИЙ ЖЕР 😁steemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steemlast year (edited)

 Доброї ночі. Не хотів нічого сьогодні писати, після вчорашніх новин про відео з нашими хлопцями ... є одне бажання, яке не буду тут озвучувати, але впевнений, що воно спільне у більшості учасників нашої спільноти. АЛЕ ... у мене є дружина, тому цей пост, точніше невеличкий допис, завдяки їй.

 Тому, дякую Боже, що я не москаль та що у мене дружина-кондитер. Поки вона робить смаколики виключно для членів нашої великої родини, але я дуже сподіваюся що вона все ж таки вийде за ці межі і почне власну справу, яка буде приносити не тільки задоволення, але ще й гарні гроші.

 Під час окупації, у нашому невеличкому селищі з’явилося дуже багато "кондитерів", які виготовляють торти та деякі смаколики з продуктів домашнього виробництва (масло, сметана і т.д.). Якщо робити смаколики з цих складових для себе, то тут немає нічого такого, але вже якщо продавати свої "вироби" людям, то якість повинна бути ... вона повинна бути. Коли купуєш гарний торт, хочеться, щоб він був не тільки гарним, але ще також і смачним.

 На день народження сину ми замовляли торт у одної такої майстрині. Він гарний, дуже ... але смак нас дуже розчарував. Дуже жирний, без смаку, коржі були дуже просочені сиропом ... ніякого задоволення та дуже розчаровані. Ось він нижче. За нього ми віддали .. десь 2400 рублів (або 1900 грн хотіла "майстриня").

image.png

 Кекси, які робила дружина також на день народження малого, принесли більше задоволення, ніж замовлений торт. А їх було багацько ... і різних.

image.png

image.png

image.png

 Одна моя знайома випустила курси для кондитерів, пройшовши які ти отримуєш сертифікат. Курси не просто треба прослухати, але й виконати завдання, щоб отримати сертифікат. Крім того в процесі , слухач отримує різні матеріали та рецепти, які будуть корисні у подальшому. Навіть якщо ви не плануєте на цьому заробляти, для себе також стане у пригоді (це розумію навіть я, якого з кондитерською справою поєднує виключно любов до солодкого та доїб...ні зайвої ваги😅).

 Курси дружина пройшла, але залишилося виконати фінальне завдання. До нього ми готувалися досить довго, тому що в наших умовах знайти дейякі складові виявилося дуже важко. Але ми знайшли. Пост про процесс приготування торта я зроблю окремо, але чому я захотів написати цей пост ... а щоб похизуватися, як то добре, коли є дружина, яка займається такою смачною справою - тому що завжди можна поласувати залишками смачного крему на крем-сирі 🤤😁💖

image.png

 Ось такий виглядає проміжний етап, а що вийде у кінцевому результаті, покажу згодом.

image.png

 Доречі, я тепер можу сказати, що я також "майже кондитер" - я допомогав робити спіраль карамелі (іриски) на одному з коржів😅 Мабуть, піду поновлю резюме.

image.png

 Солодкої (буквально) вам ночі!😁

Sort:  

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 last year 

7258xSVeJbKkzXhyseBP4PYz11eBDT8sW2oR1a4vfVFS6HqzFtmzjWF15GkzJ4phdM3za1ePkNUFXBoXQTtUAQ2qtKjdbkXiT3WVjVh1wRqNqMCd4SXAmRkviKsJeqgadbJZi7uPJZ9R8.png

 11 months ago 

Довго тебе нема.

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.11
JST 0.034
BTC 65195.76
ETH 3140.77
USDT 1.00
SBD 4.02