[UA] 📚THE DIARY GAME - 11.09.2023: Вихідний у понеділок😲 Відпочиваємо😏steemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steem7 months ago (edited)

 Доброго вечора, ми з України! 💙💛

 Сьогодні понеділок, тому я вирішив взяти вихідний на роботі. Ми можемо брати тільки один вихідний на тиждень (у деяких "ну дуже треба" випадках можна брати другий), тому я стараюся брати його саме у понеділок.

 Тому запросив дружину на каву😅☕. Ми давно шукали де у нашому селищі можна попиту добру каву і, здається, таке місце знайшли. Дуже смачна кава за більш-менш прийнятні гроші.

image.png

 Було б добре частіше брати вихідні. Сим трохи на це натякає😅😲 Тому у вихідний день намагаємося максимально проводити час всі разом, бо в інші дні часу критично не вистачає.

image.png

 Дружина сьогодні вкотре побалувала мене смачним бутербродом🤤 Ну як тут не встояти? Особливо, коли є такий надпис на тарілці?😈

image.png

image.png

 Крім надпису, там є ще гарний котик, але чим тарілкам приділю увагу в окремому дописі. Справа в тому, що це тарілки від Orner (ком цікаво, ось посилання на сайт). В посуд від цієї фірми я закохавця відтоді, як десь у 2015 (приблизно) році отримав першу тарілку та чашку у подарунок. Відтоді я трохи підсадив на цю фірму дружину та сестру. У них дуже яскравий та цікавий посуд, який дійсно піднімає настрій. У Каланчаку у мене залишилися мої улюблені чашки та тарілки від цієї фірми, але коли ми були в окупації, замовили з дружиною собі на подарунок дещо з новинок, а коли виїхали забрали їх у сестри (бо замовляли доставку на неї).

image.png

 Сьогодні зрозумів, що трішки старію. Радів новому пилососу. Трошки обзавелися мінімально необхідною технікою, пилосос входив у цей перелік, бо вже місяць користувалися пилососом моєї тітки, а я не дуже люблю користуватися чужою технікою. Ось цей красень:

image.png

 Фірма BOSCH, без мішка (ван лав), сосе як не в себе 😅 Чомусь, саме цьому я радів найбільше ... 🙃

 Після виїзду з окупованої території, з комп'ютерної техніки у мене залишився тільки ноутбук, тому для комфортної роботи довелося його трішки оновити, тому одразу по приїзду я замовив собі процесор i7- 4800MQ та замінив тачпад, бо потрібна потужність, а ось сьогодні отримав карман, щоб зняти дисковод та замість нього поставити додатковий жорсткий диск. Мені дуже сподобалося, як цей карман був запакований. Дивіться:

image.png

image.png

 Навіть така дрібниця, як скотч, може зробити день краше, якщо у неї правильні кольори😍

 Поки потрохи думаю про що вам буду розказувати, а розказувати є що. Думаю, комусь буде цікаво почути про нашу подорож (більше 3 тисяч км) та про те як нам живеться після окупації.

 А поки, надобраніч та до нових зустрічей 😉 Треба виспатися, поки малий спить 😂

Sort:  

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 7 months ago 

Дуже цікаво, розказуйте. Де Ви зараз?

 7 months ago 

Ми зараз у Миколаївській області, там де я дитинство проводив. Спробую це все у пості викласти😊

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.11
JST 0.034
BTC 64746.45
ETH 3142.66
USDT 1.00
SBD 4.01