[UA] 🔪 Go cook with us: Готуємо зефір 🤤steemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steemlast year (edited)

 Вітаю! Всім гарного недільного вечора та з вербною неділею! Я вже давно обіцяв від дружини рецепт зефіру. Так як в мене не було натхнення писати, дружина взяла справу в свої руки та зробила все за мене, я тільки оформив. Тому дівчата-господині, ловіть!

image.png


 Зефір... Для мене зефір став одним із тих десертів, які, здавалося б, включають мало інгредієнтів і «та що його там готувати», але ні… Ця холера така вибаглива, що та капець.

Отже, з інгредієнтів нам знадобиться:

1) Для сиропа:

  • 8 г агар-агару
  • 150 г води
  • 400 г цукру

2) Для ягідної маси:

  • 250 г увареного яблучного пюре
  • 200 г цукру
  • 1 яєчний білок

 Яблука Тут треба вибрати правильний сорт яблук. Звичайні голден, якісь червоні чи інші не підходять. Яблука вибираємо виключно Семеринку. То такі «дубові» зелені яблука. Я їх чищу, нарізаю дрібним кубиком, кладу в каструлю з товстим дном та тушкую поки вони не стануть карамельного кольору. Щоб було зрозуміло, це коли ви отримуєте вже таке собі повидло. Даємо охолонути і залишаємо на ніч в холодильнику. Фото нижче для прикладу з інтернету

image.png

 Агар-агар можна придбати у звичайних магазинах. Але якщо знайти професійний, то взагалі буде шик. Взагалі, помітила тенденцію, що магазинний агар, навіть якщо сила гелю 1200, буде все рівно поганий по якості. Коротше кажучи, беріть не 8 г, а наприклад в 1,5, а то й в 2 рази більше. У моєму випадку, коли всі товари, відверто кажучи, 💩 я навіть не можу й досі зрозуміти скільки треба того агару. Бо різні фірми мають різний ефект.

image.png

 Давайте готувати.

 Спочатку приготуйте кондитерський мішок з насадкою. Агар стабілізується швидко, тому і діяти вам треба буде відповідно.

 У сотейнику агар заливаємо 150 г води і залишаємо десь на 30 хвилин. Потім ставимо на вогонь і доводимо до появи бульок, але не кипіння! І вводимо цукор. Перемішали і тепер доводимо до кипіння, постійно помішуючи. Маса буде дуже пінитися, але то нормально просто постійно помішуйте і продовжуйте кип’ятити на середньому вогні . На це піде десь хвилин 7. Маса повинна набути світлого золотавого кольору.

image.png

 Збиваємо ягідну масу. Тут краще мати стаціонарний/планетарний міксер або кухонну машину. Якщо це міксер, то треба щоб він був досить потужний. Поки вариться сироп починаємо збивати пюре, цукор та білок. За бажанням сюди можна додати ванільний цукор. Пюре та білок має бути холодними і дістати їх з холодильника краще перед збиванням. Маса має стати пишною та дуже густою.

 Далі коли ми виконали перші два етапи, ми поєднуємо ці маси. Тонкою струйкою вливаємо сироп в ягідну масу, яку ми продовжуємо збивати. Ось чому краще мати саме планетарний міксер. Але, в будь якому разі, можна попросити допомоги в когось із рідних. Як влили весь сироп, то ні в якому разі не зшкрібайте залишки з сотейника. Продовжуємо збивати. Ви побачите як маса збільшується і стає густішою.

image.png

image.png

 Перекладаємо наш зефір в кондитерський мішок та відсажуємо на пергамент. Можна відсадити такою «трояндою», «загагуліною»… не знаю як правильно назвати, а можна звичайною мушлею. Нема мішка? Спробуйте довільно, ложкою. Імпровізуйте! Можна спробувати зіп-пакет. Але вийде…ммм…какульки.

image.png

image.png

 Далі залишаємо стабілізуватися приблизно на ніч. Обмокуємо наші зефірки в цукровій пудрі та насолоджуємось.

image.png

image.png

image.png


image.png

 Не хвилюйтеся, якщо у вас не вийде з першого разу… чи з другого… чи з десятого. В мене не виходило десь пару років і моя сім’я тестувала досить цікаві екземпляри. Не здавайтеся і одного разу все вийде!

image.png

останнє фото - зефір моєї хрещеної

Sort:  
 last year 

Шедеврально! Репоснула собі, колись пробуватиму)

 last year 

Пробуйте, виходить дійсно смачно!🤤

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 last year 

7258xSVeJbKkzXhyseBP4PYz11eBDT8sW2oR1a4vfVFS6HqzFtmzjWF15GkzJ4phdM3za1ePkNUFXBoXQTtUAQ2qtKjdbkXiT3WVjVh1wRqNqMCd4SXAmRkviKsJeqgadbJZi7uPJZ9R8.png

 last year 

я вже непритомна, це капець

 last year (edited)

Та шо там його робить ...Береш кухню, дружину ....а, точно ...😁😁

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 62986.12
ETH 3072.14
USDT 1.00
SBD 3.84