You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ніс коня.

in Ukraine on Steemlast year

Дякую. В мене теж знань стало більше. 🤣🤣🤣
Я ж знайомилася з носом коня під час написання допису. 🤣🥹

Андрюш, що виникло раніше ? Е чи Граблі ?

Sort:  
 last year 

В мене теж знань стало більше. 🤣🤣🤣
Я ж знайомилася з носом коня під час написання допису. 🤣

Хахах)) Коні класні, я не проьи знати більше про них 😀

Андрюш, що виникло раніше ? Е чи Граблі ?

Хм. Оце питання. Писемність чи знаряддя праці 🤔 Думаю першими були граблі, бо для писемності треба більше розуму))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59993.95
ETH 1578.05
USDT 1.00
SBD 0.42