You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ніс коня.
Дякую. В мене теж знань стало більше. 🤣🤣🤣
Я ж знайомилася з носом коня під час написання допису. 🤣🥹
Андрюш, що виникло раніше ? Е чи Граблі ?
Дякую. В мене теж знань стало більше. 🤣🤣🤣
Я ж знайомилася з носом коня під час написання допису. 🤣🥹
Андрюш, що виникло раніше ? Е чи Граблі ?
Хахах)) Коні класні, я не проьи знати більше про них 😀
Хм. Оце питання. Писемність чи знаряддя праці 🤔 Думаю першими були граблі, бо для писемності треба більше розуму))