Надіюсь, ця, нова, рубрика - цікава і Вам?!
Так, це доволі цікава тема!) Буква схожа на граблі, тому легко запам'ятати за асоціацією з ними 😀
Чудово постаралася, ти молодець! 💪 Мої знання щодо коней значно поповнилися завдяки тобі 😀 Було цікаво!)
Надіюсь, ця, нова, рубрика - цікава і Вам?!
Так, це доволі цікава тема!) Буква схожа на граблі, тому легко запам'ятати за асоціацією з ними 😀
Чудово постаралася, ти молодець! 💪 Мої знання щодо коней значно поповнилися завдяки тобі 😀 Було цікаво!)
Дякую. В мене теж знань стало більше. 🤣🤣🤣
Я ж знайомилася з носом коня під час написання допису. 🤣🥹
Андрюш, що виникло раніше ? Е чи Граблі ?
Хахах)) Коні класні, я не проьи знати більше про них 😀
Хм. Оце питання. Писемність чи знаряддя праці 🤔 Думаю першими були граблі, бо для писемності треба більше розуму))