You are viewing a single comment's thread from:

RE: Василь Симоненко :)

in Ukraine on Steem2 years ago (edited)

Це дуже круто для памʼяті і дуже романтично..

Симоненко крутий 😎

Я і в думці обняти тебе не посмію,
А не те, щоб рукою торкнутися смів.
Я люблю тебе просто — отак, без надії,
Без тужливих зітхань і без клятвенних слів.

Навіть в снах я боюсь доторкнутись до тебе,
Захмеліть, одуріти від твого тепла.
Я кохаю тебе. Мені більше не треба,
Адже й так ти мені стільки щастя дала.

Дякую, такий вірш ….💕
Не бачила його. Він неймовірний.
Дуже резонує з моїм уявленням про справжнє кохання …

Після Х + Y мабуть були вірші :)

😉

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64182.98
ETH 1731.20
USDT 1.00
SBD 0.42