You are viewing a single comment's thread from:
RE: Великдень для покійних .
Я вважаю,що якщо немає сил , здоров'я, то нашим рідним важливіше,щоб о них пам'ятали , та згадуввли у ці дні...
Я вважаю,що якщо немає сил , здоров'я, то нашим рідним важливіше,щоб о них пам'ятали , та згадуввли у ці дні...
Пам'ять це єдине що є у людині. Сили та є але з міркувань не поїхали. Щоб знов не захворіти. А так потеплішає та поїдемо