You are viewing a single comment's thread from:

RE: Великдень для покійних .

in Ukraine on Steemlast year

Я вважаю,що якщо немає сил , здоров'я, то нашим рідним важливіше,щоб о них пам'ятали , та згадуввли у ці дні...

Sort:  
 last year 

Пам'ять це єдине що є у людині. Сили та є але з міркувань не поїхали. Щоб знов не захворіти. А так потеплішає та поїдемо

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 59253.99
ETH 1545.67
USDT 1.00
SBD 0.42