You are viewing a single comment's thread from:
RE: Великдень для покійних .
Пам'ять це єдине що є у людині. Сили та є але з міркувань не поїхали. Щоб знов не захворіти. А так потеплішає та поїдемо
Пам'ять це єдине що є у людині. Сили та є але з міркувань не поїхали. Щоб знов не захворіти. А так потеплішає та поїдемо