You are viewing a single comment's thread from:RE: Великдень для покійних .View the full contextdarina14 (77)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Ми сьогодні не були на цвинтарі. Повністью ще не одужали, підемо пізніше
Я вважаю,що якщо немає сил , здоров'я, то нашим рідним важливіше,щоб о них пам'ятали , та згадуввли у ці дні...
Пам'ять це єдине що є у людині. Сили та є але з міркувань не поїхали. Щоб знов не захворіти. А так потеплішає та поїдемо