You are viewing a single comment's thread from:RE: Contest // Topic of the week №4 // Are you afraid of death?View the full contextView the direct parentavoicest (67)in SLON21VEKA • 4 years ago В старости, наверное, можно тоже неплохо себя чувствовать. ;-)