Bot na dzień 2020-08-25

in #hellobot2 years ago

Witam!

Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@hallmannSierpniowy spacer po Tarnowie0.145 $
2@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #890.074 $
3@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
4@raciboNajprzyjemniejsza opcja zarabiania - lekko, łatwo, szybko, zdrowo0.019 $
5@ptakuTronLink Pro wallet - walka z żywiołem. 0.302 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@tomosanPonad 80% inwestorów traci swój kapitał: Jak stworzyć przewagę na rynku z wykorzystaniem platformy Trade for Impact0.024 $
4@imperiumromanumSponsiones0.000 $
5@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Sieciesław, Kalasanty, Ludwik, Luiza, Michał, Elwira, Grzegorz, Arediusz, Gaudencjusz, Teodoryk, Genezjusz.

Kawał:

Gross: Na pohybel czarnym.
Olo: Na pohybel... czarnym i czerwonym.
Gross: Na pohybel wszystkim... to jest ładny toast, co?
Olo: No, za to z tobą wypiję...

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 7 dni.
Do nowego roku zostało: 129 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 7 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 103 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 122 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15.5°CBydgoszcz15°C
Gdańsk14.3°CGorzów Wielkopolski13.3°C
Katowice14°CKielce13.9°C
Kraków13.4°CLublin15°C
Łódź14.3°COlsztyn9°C
Opole14.9°CPoznań14.5°C
Rzeszów15.6°CSzczecin13.1°C
Warszawa16.5°CWrocław13.5°C
Reykjavik, IS5.4°CBerlin, DE13.6°C
Kerkyra, GR22.5°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11685.8376-0.047%
Ethereum401.78712.089%
Litecoin61.0255-0.845%
Grin0.5527-2.025%
Steem0.25886.863%
Steem Dollars1.06130.206%
Monero92.94181.537%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.027
BTC 23725.93
ETH 1637.85
USDT 1.00
SBD 2.59