iShook - Yazarlar ve Okurlar Arasında Sosyal Ağ Geçidi

in #ethereum3 years ago (edited)

iShook - Yazarlar ve Okurlar Arasında Sosyal Ağ Geçidi

logo.png

Teknolojinin gelişmesiyle kitaplar da e-book olarak karşımıza çıkmaya başladı. Gelenekselciler fiziksel kitaplara bağlı kalsa da yeni nesil her şeyi ekrandan okuyup izlemeye alıştığı için bu sektör hızla büyüyor. E-book sektörüne yenilikler getiren uygulamalar birbiri ardına çıkmaya başladı. iShook hem okurlar hem yazarlar için yeni nesil bir platform oluşturmayı amaçlıyor.

Yazarların fiziksel kitap basma maliyeti yüksektir. Basılacak yazı hem denetimden geçer, hem yayıneviyle anlaşmak maliyetlidir. Ancak internet ifade özgürlüğünün en önemli kazanımlarından biri olarak herkesin her şeyi paylaşabilmesine olanak sağlıyor. Bir e-book üretip yayınlamak neredeyse ücretsizdir. Hiçbir otoriteden izin almak gerekmez. Gelir modelleri farklılık gösterir. Yayımevlerine ihtiyaç duymadan kendi kitabınızı kendiniz pazarlayabilirsiniz. iShook kullanarak bunu yaptığınızda tüm telif haklarına SHK token olarak sahip olursunuz.

Okurlar içinse çeşitli indirimler, zengin içerik ve özel ürünlere erişim gibi faydalar sağlayacak iShook platformu. Ayrıca benzersiz bir özellik olarak içerik üreticileri kitap fiyatlarını okuyucuların belirlemesine olanak tanıyabilecekler. İlginç bir proje olduğunu söylemeliyim.

iShook aslında yeni bir proje değil. 3 yıldan uzun bir geçmişi bulunuyor. Ancak kripto para ile fonlama sürecine yeni başladılar. Daha da büyüyebilmek için bildiğiniz gibi şirketler halka açılıyor. Bunun dünya çapında en kolay yapılabilen yolu ise kripto para ile kitle fonlama almak. O yüzden iShook bir Ethereum tokeni basarak ve bunu hissedarlara pay ederek büyümeyi hedefliyor.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://ishook.io/
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: https://issuu.com/ishook411/docs/white_paper_regular

ScreenHunter 469.png

Token Satışı Hakkında

Ön satış sona erdi. Ana satış ise 22 Mayıs'a kadar devam ediyor. Yatırım yapmak için 17 gününüz var. Kararınızı verin.
Şu ana kadar 6337670 token satıldı. Toplamda 72 milyon token satılık. 36 milyon token ise ilk 1 milyon iShook kullanıcısına ücretsiz dağıtılacak.

iShook tokeni ERC-20 standartlarında bir Ethereum tokenidir. Tokenin ismi Shook, tickerı ise SHK'dir.
Fiyatı 1 ETH = 1,000 SHK olarak belirlenmiş. Bitcoin ile yatırım yapacaksanız 1 BTC = 36,000 SHK, Bitcoin Cash ile yapacaksanız 1 BCH = 3,000 SHK, Litecoin ile yapacaksanız 1 LTC = 500 SHK, Ripple ile yapacaksanız 1 XRP = 1 SHK fiyatı bulunuyor. Hem kullanım kolaylığı, hem hızı, hem de güvenilirliği nedeniyle Ethereum ile yatırım yapmanızı öneririm.

Ethereum kontrat adresi: 0xdab47c86fcc348e0bbe02493b77d28f3cdf13147
SHK tokeni 18 basamaklıdır.

20 binden fazla kullanıcı platforma kaydolmuş durumda. Halihazırda kullanıcısı olan bir platform. iShook uygulaması 79 binden fazla indirildi, 106 binden fazla görüntülendi. yChat ise 34 binden fazla indirildi, 49 binden fazla görüntülendi. iShook şu an Apple Store'dan indirilebiliyor. yChat ise hem Apple Store hem Google Play Market'ten indirilebiliyor.

yChat nedir diye soracak olursanız Apple Pay ve Google Wallet'a entegre olmuş bir ödeme sistemi diyebiliriz. Özel mesajla para transferleri yapma, güvenli olarak grup ve gizli chat yapma, fotoğraf ve vidyo paylaşımı yapma gibi birçok özelliği bulunan bir e-chat uyuglamasıdır.

Youtube tanıtım vidyosunu buradan izleyebilirsiniz:

Proje fena değil. Para toplama konusunda biraz yavaş hareket etse de bu yazımdan sonra Türk yatırımcıyı da içine çekecektir. 3 haftalık bir süre olduğu için insanlar yatırım yapmakta acele etmiyor. Yükseliş trendinde olduğumuzu da unutmamak gerekir. Biraz daha stabil kalırsa BTC ve ETH fiyatları, o zaman yatırımlar artacaktır. Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

ingiltere

Sort:  

Merhaba @ingiltere,

Yazınız @trdaily tarafından otomatik olarak seçildi. Ve @trdaily curation trail'i takip eden
@emrebeyler hesabından da oy aldınız.

@trdaily curation trail'e bu adresten katılabilirsiniz.

Yine görüşmek üzere! :)

Teşekkürler.

Coins mentioned in post:

CoinPrice (USD)📈 24h📈 7d
BCHBitcoin Cash1486.780$0.29%6.36%
BTCBitcoin9679.930$4.91%4.32%
ETHEthereum790.885$9.17%17.9%
LTCLitecoin161.993$6.56%7.08%
XRPRipple0.905$5.61%6.75%

lol those are payment methods

Proje sayesinde içerik oluşturanlar büyük şirketleti ortadan kaldırarak okuyucular ile doğrudan buluşuyor. Yerinde bir proje

Congratulations @ingiltere! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
SteemitBoard to support the german speaking community meetups
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!