Sort:  

Gratulacje! Twojej wysokiej jakości treść podróżnicza została wybrana przez @lesiopm, kuratora #pl-travelfeed, do otrzymania 100% upvote, resteem oraz podbicia całym trailem @pl-travelfeed! Twój post jest naprawdę wyjątkowy! Artykuł ma szansę na wyróżnienie w cotygodniowym podsumowaniu publikowanym na koncie @pl-travelfeed. Dziękujemy za to, że jesteś częścią społeczności TravelFeed!

komentarz.png

Dowiedz się więcej o TravelFeed klikając na baner powyżej i dołącz do naszej społeczności na Discord.

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRAIL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z traila @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@michalx2008x

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

"Mimozami jesień się zaczyna" Tak naprawdę mimoza to tropikalny gatunek. Tuwimowi prawdopodobnie chodziło o naszą polską nawłoć ;)

Tak, Tuwimowi zapewne chodziło o nawłoć :) Chyba że był na jakiś zagranicznych wojażach i zauroczyły go tamtejsze mimozy ;)

Jak już jesteśmy przy tym "co autor miał na myśli", to w moim tekście mimozy są symbolem polskiej jesieni i TEJ właśnie piosenki w wykonaniu Niemena.
Myślę, że sporej grupie ludzi ta piosenka towarzyszy przez wiele lat, przywołując cudowne wspomnienia, głównie jesienne ale nie tylko. Dla mnie ta piosenka jest bardzo wyjątkowa i cytując samą siebie: "mimozy będą zawsze w moim sercu" :)

Dziękuję za komentarz i pozdrawiam :)

PS. Na Korfu rosną mimozy ale nie zdążyłam zrobić zdjęć ;)

Również pozdrawiam i po cichu liczę, że kiedyś te zdjecia zobaczę :)

Gratuluję, Twój post został wybrany do konkursu na najlepszy post podróżniczy tagu #pl-travelfeed, zapraszam do zapoznania się z postami konkurentów i głosowania. Za udział w głosowaniu autor postu konkursowego otrzymuje 3 pkt.

Coin Marketplace

STEEM 0.34
TRX 0.12
JST 0.046
BTC 70641.17
ETH 3513.82
USDT 1.00
SBD 4.64