Sort:  

Nie mam ulubionej pory roku - w każdej są rzeczy za którymi tęsknie i takie ktorych nie cierpię. Nieznośne upały w dzień i deszcze perseidów na mazurskim, drewnianym pomoście. Kilkudniowe opady i złocące się parki i lasy i zapach mokrych liści. Błoto pośniegowe i przecudowna cisza po tym gdy napada świeżego śniegu. Cieknący nos i wybuchająca zieleń i radość z pierwszych tulipanów.

Zawsze udawało mi się zebrać 3-4 w całości.

Czyli same piątki! Dlaczego mnie to nie dziwi - kujonka!

Też lubię jesień, chociaż urodziłem się późną wiosną. U mnie niestety tegoroczna za ciekawie się nie zaczyna. Ale cóż, żyć trzeba dalej. Trzymam kciuki żeby Twoja była lepsza.

Dzięki! I życzę, żeby i Twoja ruszyła ku lepszemu. :)

a ja odwrotnie niż @avarski - jestem z listopada i lubię jesień, ale najbardziej kocham wiosnę.
tak tak.

bardzo ciekawe to badanko, w sumie nie wiem o czym świadczy, ale na pewno o czymś fajnym :)

ten z bulwami, to Henryk? faktyczne całkiem przystojny - miło poznać :)

Bardzo ciekawe badanko, dlatego pamiętam do dziś. :)

Tak - to Henryk. Imię ma po księciu, który nadał miasteczku prawa miejskie. Bardzo przyjemny dąb, bardzo piastowski książę.

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRAIL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z traila @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@michalx2008x

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

Dziękuję! :)

Jesień jest piękna dla mnie tylko w chwili kiedy drzewa są ubarwione kolorowymi liśćmi i mienią się w słoneczku. Po za tym jak patrzysz jak wszystko w koło zwalnia czas i układa się do snu, leje deszcz i ta wilgoć przeszywająca wskroś, to zdecydowanie mówie nie. Nie ma to jak wiosna. Pozdrawiam.

Jesien jesienia... Gdzie Twe recenzje ksiazkowe?🤔
Drugi miesiac juz wypatruje. Z cicha nadzieja w sercu, ze jeszcze napiszesz...

A post swietny!
Pozdrawiam upalnie!

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.12
JST 0.029
BTC 66911.69
ETH 3521.53
USDT 1.00
SBD 3.19