You are viewing a single comment's thread from:

RE: Jesień

in #engrave7 years ago

Jesień jest piękna dla mnie tylko w chwili kiedy drzewa są ubarwione kolorowymi liśćmi i mienią się w słoneczku. Po za tym jak patrzysz jak wszystko w koło zwalnia czas i układa się do snu, leje deszcz i ta wilgoć przeszywająca wskroś, to zdecydowanie mówie nie. Nie ma to jak wiosna. Pozdrawiam.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 62305.60
ETH 1649.35
USDT 1.00
SBD 0.42