Cryptolancers - Dünya Değişiyor, Biz Değişime Lider Oluyoruz

in #cryptolancers5 years ago

Merhaba, Bugün yeni bir çağa, blok zincir olarak adlandırılan ya da daha doğrusu, dijital ürünlere dayanan 'Değer İnternet'i' girmek için konumdayız. Blockchain, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir zamanda dijital varlıkları değiştirmemizi sağlar. Geleneksel bir kayıt gibi, blockchain temelde bir işlem kaydıdır. Bu işlemler para, mal veya veri alışverişi olabilir. Merkezi olmayan uygulamalar ve ademi merkeziyetçilik, genellikle yeni teknolojilerin hepsini ele geçirme eğilimindedir ve bu alandaki vizyoner yatırımcılardan daha fazla gelir akışı çekmeye başlayan önemli adımlar atılmaktadır.

Şimdi size bu yılın Cryptolancers adı verilen girişimlerinden birini tanıtmak istiyorum. Bu başlangıç, cips, takım ve potansiyel resmi satış hakkında size bilgi vereceğim.
https://cryptolancers.network/

CryptoLancers ICO platformu, dağıtık bir peer-to-peer free-running platformudur, bir CryptoLancers çevrimiçi ödeme hizmetleri için tasarlanmıştır, bu da insanların yenilikçi projeleri gerçekleştirmelerine ve ilgili iş ve hizmetleri sağlamak için serbest çalışanlar bulmalarına olanak tanır, Bir servis sağlayıcıya bir lider bağlayabilirsiniz.

CryptoLancers ekosistemi, tek bir dağıtılmış eşler arası platformda, varolan sistemlerin doğasında bulunan çevrimiçi ödeme hizmetlerinin işlem sorunlarını çözmek için dağıtılmış bilgi işlem kullanır. Merkezi olmayan blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmeler, müşterilerin güvenilir bir sahtekarlık platformunda ödeme yapmasını sağlayarak, büyük ölçüde sahtekarlık riski ve karşı taraf riski içermemektedir. Yatırım yaparak, CryptoLancers, platform yayıncılarının etkilenen karaktere görev atamasına izin verir. CryptoLancers, tamamen dağıtılmış bir ağ ve çok güvenli bir ödeme yöntemi kullanarak tek bir platformda çeşitli hizmetler sunar.

Cryptolancers platformu, çevrimiçi ödeme hizmetleri için belirteçleri olan, merkezi olmayan bir peer-to-peer freelancing platformudur; proje sahipleri ve hizmet sağlayıcılar arasında, bireylerin ve toplulukların benzer şekilde hayata yenilikçi projeler getirmesine yardımcı olacak bağlantılardır. Serbest çalışanların ilgili işleri ve hizmetleri sunmaları için işe alarak Cryptolancers, bugün serbest sektörün yüzlerinin yükselen sorunlarını çözecek. Bu konular piyasadaki serbestleştirme süreci ile ilgilidir ve gecikmiş ya da geç ödemelerden farklılık gösterir ya da üzerinde mutabakata varılan herhangi bir ödemenin tamamen reddedilmesine kadar gidebilirler. Cryptolancers, akıllı bir sözleşme olarak Ethereum üzerinde uygulanır ve ödemeler için kullanılan CLT adlı uyumlu bir ERC20 yardımcı belirteci içerir. Tüm ödemeler CLT'de yapılacaktır; Cryptolancers, hizmetlerin toplam fiyatı üzerinden% 2'den az ücret belirleyecektir. Cryptolancers, en yeni blockchain teknolojisini ve sanal para birimlerini kullanarak freelancing topluluğunu yeniden icat etmeyi amaçlıyor.

Hem müşteri hem de serbest çalışan, piyasaya sürülen web sitelerinde başlığın ardındaki isimlerden sonra, bir miktar şansla, gereksinimlerini yerine getirmek için yeterli hizmetlere sahip bir platform, temel olarak istedikleri ve ihtiyaç duydukları her şeyin olduğu bir platform buluyorlar. Bir projenin geliştirilmesi bazen maliyetli olabilir ve projenin geliştiricileri müşterinin hedeflerine uymuyorsa, bu durum genellikle felakete yol açabilir ve bazen de pahalı sonuçlara yol açabilir. Bağımsız projelerin yaratıcıları doğrudan finansman eksikliği veya hatta geç ödeme ile karşılanmaktadır. Bu nedenle, projelerinin çevrimiçi ortamda çalışması için ihtiyaç duyulan altyapı için anında para sağlama yollarını bulma ihtiyacı. Müşteriler her zaman projelerini sunuculara entegre etmek, web sitesine ev sahipliği yapmak ve hatta bir alan adı bulmak istiyorlar. Her proje için maliyeti unutmadan tüm bunlar gerçekleşir. Sektör, müşteriler ve serbest çalışanlar arasında gerçek bir etkileşim kurmak için serbest projeler için daha iyi bir çözüm bulmaya çalışıyor.

Cryptolancers platformu, çevrimiçi ödeme hizmetleri için belirteçleri olan, merkezi olmayan bir peer-to-peer freelancing platformudur; proje sahipleri ve hizmet sağlayıcılar arasında, bireylerin ve toplulukların benzer şekilde hayata yenilikçi projeler getirmesine yardımcı olacak bağlantılardır. Serbest çalışanların ilgili işleri ve hizmetleri sunmaları için işe alarak Cryptolancers, bugün serbest sektörün karşılaştığı artan sorunları çözecek.

Her tamamlanan Cryptolancers projesinden sonra, müşteri, freelancer için yaptığı iş hakkında yorum bırakmak zorundadır. Eğer çalışma tamamlanırsa ve proje sahibi elde edilen sonuçtan memnun kalırsa, platformumuz serbest çalışan için bir puan verecektir. Bu nokta işlerini doğrulamak için hizmet eder. Ayrıca, projenin sahibinin sunulan sonuçlardan memnun olmadığı ve yorumlarına göre sunulduğu karşıt bir durumda, serbest çalışanlara puan verilmeyecektir. Puanlar, daha azının aksine iyi alınan işlere verilir, bu, güvenilirliği sürdürmek ve yanlış veya kişisel değerlendirmelerden kaçınmaktır. Ancak, bir müşteri serbest çalışan tarafından sunulan çalışmadan memnun olmazsa, platformumuz, destek ekibimizin yardımıyla, geri ödemenin gerekli olup olmadığına karar vermeden önce kanıtları gözden geçirerek, anlaşmazlıklarını merkezi olmayan bir şekilde çözüme kavuşturmaya yardımcı olacaktır. Ancak, müşteri serbest çalışan tarafından yapılan işten memnun kalmazsa, platformumuz, destek ekibinin bir üyesini (üçüncü taraf olarak) delilleri gözden geçirip geri ödeme yapıp yapmamaya karar vermesini isteyerek, anlaşmazlığı çözülmesine yardımcı olacaktır. gerekli.

Cryptolancers Çözümleri


Serbest çalışanlar, kolektif emek organizasyonları açısından özel bir meydan okumaktadır. Bağımsız ve yüksek düzeyde dağınık bir işgücü olarak, görevlerini en iyi şekilde yerine getirmelerini engelleyen birkaç engelle karşı karşıyadırlar. Serbest çalışanların ve serbest meslek sahiplerinin neredeyse% 50'si, ödemelerini planlanmış bir zaman dilimi içinde elde etmede sistematik sorunları olduğunu bildirmektedir. Freelancerlar, sahtekarlığa veya beklenmedik geri ödeme isteğine karşı maksimum güvenlikle hızlı ödeme yapmak ister. Ödemelerini aldıktan sonra herhangi bir ek posta ücreti ödemeden sözleşmede kararlaştırılan para miktarının tam olarak olmasını istiyorlar.

Teklif sürecinin çeşitliliği nedeniyle, müşteriler beklentilerini kalite, fiyat ve zamanlama açısından karşılayan en iyi teklifi isterler. Projelerine uygun beklentilerini gerçekleştirmede yardım istiyorlar. Ayrıca karşı davada toplam çıkış görmek isterler. Projelerinin kefaleti zorunlu bir gerekliliktir. Bunun için yürütülen işlerin takibi ilkel bir görevdir. Müşteriler, piyasadan ucuz ve kolay alışverişi mümkün kılmak için kaliteli sunucular istemektedirler, ancak hepsinden önemlisi, tek bir platformda her şeyi istiyorlar.

Tüccarlar ve şirketleri, her şeyden önce, yatırımlarından yararlanmak isterler. Onlar uzun vadede onları alıp saklayarak onlarca sadakatini teşvik etmek istiyorlar. En büyük başlıkları, abonelikleri ve serbest içeriği çekerek risklerini olabildiğince kısıtlamak istiyorlar. Tüccarlar ayrıca, paralarının ve çabalarının boşa harcanmayacağını ve bunun için ödeme almanın daha iyi bir yolu olup olmadığını bilmek isterler. Bu yolda çalışacaklar.

Gelecek Hakkında


Serbest piyasa için yeni doğmuş serbest bırakma sistemimizden çok daha fazla mağazamız var. Ama tüm iyi şeylerle olduğu gibi, zaman, enerji ama en önemlisi para her zaman bir varlıktır. Desteklemek için iyi bir temel oluşturmaya değer. Başlıca amacımız, madeni paraların piyasadaki en büyük 10 ICO üzerinde yer alacağı uluslararası bir platform haline gelmektir. İsmimizi oraya çıkarmak istiyoruz, böylece sadece teknik bilgiyle değil, sıradan insanları da potansiyel müşteriler olarak görebiliyoruz. Daha sonra, Cryptolancers platformumuzu herkes için kullanılabilirlik sağlayan mevcut fonksiyonel servislere bağlamayı planlıyoruz. Farklı alanlar ve sayısız ülke arasında değişen birçok başka projemiz var. Platformun gerçek dünyada nasıl kullanılabileceğiyle ilgili daha fazla şey öğrendikçe, bu özelliklerden bazıları değişebilir. Pek çok serbest çalışan asla çizim tahtasından çıkarmaz, ama yaratıcı bir motivasyonlu personel grubu olarak, sürekli olarak ortaya çıkan sorunları ve farklı kültürleri ele almak için yenilikçi bir yaklaşıma sahibiz. Tecrübeli üyelerimiz çeşitli sektörlere iyi bir şekilde dalmış, bize cryptocurrency'da yarın liderler olmak için bilgi ve vizyon kazandırmıştır.

TakımYol HaritasıToken Detayları


Yıl sonunda dolaşması beklenen CLT tutarı, her turda iyi çalışılan yüzdeye göre iki tur halinde satışa sunulan 60.000.000'dur. Bundan, 2018 yılı için tahmin edilen CLT fiyatını tahmin edebiliriz. Panelist belirteçimizin tahmini değeri Q1'e göre tahmin edilen CLT pazarı 0,7 $ olarak belirlendi. CLT fiyatları artmaya devam edecek ve çeşitli oranlarda, çeyrekte 1,1 dolardan, üçüncü çeyrekte 1,7 dolara yükselecek. Q4'te CLT fiyatının 2.8 $ 'a çıkacağı tahmin ediliyor. CLT fiyat tahminlerini, yıl sonunda dolaşımda olması beklenen jeton sayısını ve yıl sonunda jetonun ve jetonun değerini gösteren panelist tahminlerimizi kullanarak hesaplıyoruz.

Token: CLT
Platform: Ethereum
Tags: ERC20
Cryptolancer coding analysis of the current market
Pre-sale 1 Price: $ 0,00
Token amount the maximum will be selling:
5.000.000 out of the 100,000,000 (5%)
Amount minimum purchase: $ 10,000
Pre-sale 2 Price: 0,375
Token amount the maximum will be selling:
10.000.000 out of the 100,000,000 (10%)
Amount minimum satım: $ 1,000
Price ICO: $ + 0,498
The number of token maximum is sold:
22.500.000 out of the 100,000,000 (22.5%)
Amount minimum purchase: 0.5 ETH
Cryptolancer token total softcap: $ 1,500,000
Cryptolancer token total hardcap: $ 11,250,000

Detaylı bilgi için aşağıdan tıklayınız:


Website: https://cryptolancers.network/
Whitepaper: https://cryptolancers.network/whitepaper.pdf
Mainthread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4843187.msg43681663#msg43681663
Facebook: https://web.facebook.com/cryptolancersnetwork/
Twitter: https://twitter.com/CryptolancersN1
Telegram: https://t.me/cryptolancers_official
Whitelist: https://cryptolancers.network/register

Bitcointalk username: oguzhangazi

Bitcointalk Profil URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252365

 

Sort:  

Congratulations @otobot! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 1250 upvotes. Your next target is to reach 1500 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Be ready for the next contest!
Trick or Treat - Publish your scariest halloween story and win a new badge

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.08
JST 0.025
BTC 27054.81
ETH 1884.37
USDT 1.00
SBD 2.25