Airdrop of the day - BCharity [PL]

in cryptocurrency •  2 years ago  (edited)

BCharity

Aktualne airdropy przez nas przeanalizowane

Signals | SOFIN | Invacio
CloudBounce | Axens | Swiftdemand
BitSchool AI | Fan Token | Bob's Repair
Appics | Shivom | Vernam
Alax | Sancoj | Safein
Datareum | Shopiblock | Kinguin


Charytatywność w sieciProjekt BCharity jest to rewolucyjna giełda charytatywna oparta na technologii blockchain. Pierwsza giełda zaprojektowana w celu zwiększenia dostępności do dobroczynności na całym świecie. Platforma pozwoli zjednoczyć wszystkich chcących pomagać tworząc jeden wielki ekosystem charytatywny. Nieważne czy będą to organizacje charytatywne na całym świecie, czy też konkretne prywatne osoby, każdy będzie mógł uczestniczyć w bezpośredniej pomocy potrzebującym.


Wdrążenie technologii blockchain otwiera wiele możliwości. Każda jednostka będzie traktowana jednakowo oraz zostanie w skuteczny sposób zmniejszona ilość regulacji co do tej pory blokowało wiele podmiotów chcących pomagać. Duży prostszy dostęp przyniesie same plusy dla każdego: pomagającym dużo prościej będzie to robić, zaś osoby potrzebujące dostaną szybciej i efektywniej niezbędną pomoc. Zdecentralizowana giełda niekoniecznie usunie anonimowość darczyńców.

Istota kryptowalut będzie bardzo pomocna w pozyskiwaniu środków na cele charytatywne. Cechy kryptowalut takie jak nieograniczana transgraniczność, bardzo niskie koszty przelewów oraz bardzo szybkie płatności ogromnie pomogą w wykorzystaniu tej technologii do pomocy innym.

Kolejną wartością dodaną platformy jest BCharity Translate. Jest to usługa tłumaczenia tekstu. Pozwala to jeszcze bardziej ułatwić osobom potrzebującym pomozcy zarządzić organizację zbiórki na konkretny cel. Aktualne formy tłumaczeń nadal są niekompletne i skompleksowana usługa tłumacza, nie zmniejszająca wartości przekazu będzie bardzo pożądana.

Roadmap
Roadmap projektu

Zespół
Pomysłodawcą projektu BCharity i większość zespołu to ludzie o narodowości ukraińskiej. Jednak zespół skupia również współpracowników o różnych narodowościach tworząc w rzeczywistości projekt multikulturowy. Są to osoby takich narodowości jak Niemcy, Stany Zjednoczone, RPA, Chiny czy Rosja. Pomaga to opracowywać jeszcze lepsze strategie rozwoju projektu jak i samej platformy.


Podsumowując
Projekt mający tak oryginalny pomysł, ambitny cel jak i różnorodny zespół ma naprawdę duże szanse osiągnąć globalny sukces. Głównym problemem w pomaganiu innym jest trudny dostęp do narzędzi i określenie ludzi naprawde potrzebujących – technologia blockchain oraz idea platformy problem ten niweluje. Życzymy powodzenia!

Ocena projektu 4.7/5 na IcoBench – źródło

Dane liczbowe

NazwaInfo
Ilość ogólna wytworzonych tokenów100 000 000
Ilość tokenów dostępnych w ICO80 000 000
Ilość tokenów możliwych do otrzymania(liczba dostępnych tokenów w airdropie/przez liczbę stake'ów zdobytą przez wszystkich uczestników) * ilość zdobytych stake'ów danej osoby
Wartość w ICO1$
Przewidywana data otrzymania tokenów2 dni
Przewidywane pojawienie się na giełdzieDo ustalenia
Czas potrzebny na otrzymanie tokenów2 min
Wartość tokenów z ukończonego airdropa10 - 25$+ tokeny z bounty

Opis kroków do wzięcia udziału a airdropie

  1. Dołącz do airdropa na stronie projektu.
  2. Zaloguj się na platformie.
  3. Wpisz swoje unikalne linki do profili mediów społecznościowych
  4. Dołącz do kanału Telegrama
  5. Dołącz do chatu Telegrama
  6. Zacznij obserwować Twittera projektu
  7. Polub Facebooka oraz oceń go.
  8. Sprawdź czy wypełniłeś wszystkie obowiązkowe informacje na stronie
    PS: Wypełnianie danych KYC obowiązkowe jest tylko dla kupujących tokeny w ICO.

Nagrody za akcje w bounty

NazwaNagroda w stake'ach
Dodanie logo1 lub logo2 do awatara na Facebook/Instagram/Twitterze/LinkedInie1000
Post/udostępnienie postu w zależności od ilości kontaktówod 2 do 30
Bardziej zaawansowane formy promocji projektuźródło

Aby być na bieżąco z projektami znalezionymi przez nas zapraszamy do śledzenia naszych profili na mediach społecznościowych
Facebooku
Twitter
Instagram
LinkedIn

Życzymy udanych łowów i do usłyszenia jutro !

~ Grzegorz

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

You got a 2.15% upvote from @postpromoter courtesy of @airdropoftheday!

Want to promote your posts too? Check out the Steem Bot Tracker website for more info. If you would like to support the development of @postpromoter and the bot tracker please vote for @yabapmatt for witness!