Airdrop of the day - Bob's Repair [PL]

in polish •  2 years ago  (edited)

Bob's Repair

Aktualne airdropy przez nas przeanalizowane

Appics
Datareum
CloudBounce
Swiftdemand
BitSchool
Axens


Opis projektu

Czym jest Bob's Repair? Aby zacząć musimy cofnąć się do roku 2014. Wtedy właśnie bracia Prandecki założyli biznes w USA, który w prosty sposób miał łączyć klientów mających problem z zepsutym sprzętem domowym z wykwalifikowanymi specjalistami, który ten sprzęt potrafią naprawić. Odbywało się to lokalnie. Z sukcesem: firma osiągnęła do tej pory milion dolarów zysku oraz 50 tysięcy zarejestrowanych połączeń w ramach chęci skorzystania z jej usług. Jednak dotychczasowa forma działalności nie rozwiązywała trzech określonych przez założycieli problemów: wiarygodności specjalistów, kosztów reklamy czy też transparentności usług... I w tym momencie powstaje pomysł wykorzystania technologii blockchain. Platforma zbudowana na blockchainie nazywać się ma: The Skilled Trade Worker Platform (STWP)

Działanie platformy STWP Sposób działania zdecentralizowanej platformy jest następujący. Klienci mający problem ze swoim sprzętem dzwonią na infolinie, która określa rejon domostwa, poczym odbiera telefon realna osoba. Wypełniana jest ankieta, która ma określić najbardziej precyzyjnie problem który spotkał klienta. Po czym niezależny specjalista naprawia sprzęt. Sposób działania obrazuje niżej przedstawiony schemat:

()

Do zapłaty za usługi będzie wykorzystywany token BOB

Czemu Bob's Repair?

 • miejsce spotkań klientów oraz specjalistów
 • minimalizowanie kosztów funkcjonowania firmy takich jak koszty reklamy, zatrudnienia, nieruchomości czy dojazdu specjalisty (działalność lokalna)
 • klienci mają miejsce, gdzie zostanie dobrany do ich aktualnego problemu, najbardziej odpowiedni specjalista
 • klienci mają pewność kompetencji specjalisty co gwarantuje blockchain - raz napisana opinia nigdy nie może zostać zmieniona
 • specjaliści zajmują się swoimi wąskimi profesjami co gwarantuje najwyższą jakość usług

Podsumowując naszym zdaniem projekt Bob's Repair ma dużą szanse powodzenia z przynajmniej kilku powodów:

 • działa od 2014 roku z sukcesami na swoim koncie a wprowadzanie nowej technologii może tylko polepszyć rezultaty firmy
 • na usługi tego typu w Stanach Zjednoczonych jest duże zapotrzebowanie: rynek napraw specjalistycznych wyceniany jest na 340 Miliardów dolarów w samym 2015 roku - aktualnie jest na pewno zdecydowanie większy
 • marka firmy jest bardzo trafna i trafiająca do przeciętnego Amerykanina
 • aktualny sposob promocji projektu zdecydowanie zwiększy rozgłos koło firmy.


Dane liczbowe

NazwaInfo
Ilość ogólna wytworzonych tokenów360 000 000
Ilość tokenów dostępnych w ICO180 000 000
Ilość tokenów możliwych do otrzymania20
Wartość w ICO/aktualna wartość0,15$
Przewidywana data otrzymania tokenówbrak informacji
Przewidywane pojawienie się na giełdzieDo ustalenia
Czas potrzebny na otrzymanie tokenówok. 1 min

Opis kroków do wzięcia udziału

 1. Zarejestruj się na platformie
 2. Zaloguj się na platformie używając hasła które dostałeś na maila
 3. Zmień hasło na dowolne
 4. Podaj swój adres portfela ERC20 w zakładce Token sale na dole strony
 5. Dołącz do telegramu projektu, polub Facebook oraz polub Twitter oraz udostępnij jeden post Twittera. Linki do mediów społecznościowych znajdziesz w zakładce Referral Program

Aby być na bieżąco z projektami znalezionymi przez nas zapraszamy do śledzenia naszych profili na mediach społecznościowych
Facebooku
Twitter
Instagram
LinkedIn

Życzymy udanych łowów i do usłyszenia jutro !

~ Grzegorz

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zarejestruj się na platformie

Mam trudność w ocenieniu, czy ten materiał nie namawia na rzeczy wątpliwej jakości, więc działam trochę na wyczucie. Z resztą widać, że ten post został sztucznie podbity prze voting boty, stąd moja podejrzliwość.

Natomiast, prosiłbym o usunięcie linków referencyjnych z tego posta. Tak długo jak one będą w poście, ten post będzie miał ode mnie flagę. Zdejmę ją, jak linki referencyjne zostaną usunięte.

Dlaczego flaguję posty zawierające linki referencyjne? Bo jest duża szansa, że nie są one szczere. Powszechnie wiadomo, że osoba dzieląca się linkiem referencyjnym zyskuje na tym, gdy ktoś dołącza do danej platformy. Dla osoby linkującej nie ważne jest to, czy jest to dobry produkt czy nie, ważne, by ktoś zarejestrował się z tego linku.

W takim przypadku, istnieje naturalna pokusa do tego by analizować dane projekty, w sposób nie rzetelny, taki który zachęca do rejestracji.

Noisy dzięki za komentarz :)

Przechodząc do rzeczy. Cały nasz projekt Airdrop Of The Day opiera się na promowaniu konkretnych projektów blockchainowych. Wybieramy jeden projekt dziennie, dokładnie go analizując. Jeden, aby wartość projektu była jak najwyższa dla odbiorcy.
Zgadza się, linki referencyjne znajdują sie w naszych artykułach. Jednak mamy świadomość że polecamy najwyższej jakości projekty. Z oczywistego powodu : im lepszy projekt opiszemy tutaj i im więcej osób skorzysta z niego (dostając tokeny dobrego projektu) tym my więcej zyskamy. Tokeny najlepszych projektów są zdecydowanie więcej warte niż średniaki.
Jest to relacja win-win.

Komentując wykorzystanie botów: są one powszechnie dostępne więc nie widzimy w tym nic nie moralnego.

~Grzegorz

@noisy, Dzięki za komentarz. Rozszerzając wypowiedź Grzegorza wiemy o tym, że jeżeli chodzi o airdropy spora ich część jest ściemą i nigdy nie wypali, ale swego czasu poświęcaliśmy sporo czasu na żmudne wykonywanie każdego pokolei, dlatego też stwierdziliśmy, że istnieje spora część grupy, która ma podobnie. Większość z nas nie ma na to czasu żeby robić airdropy przez 2-3 godzin, które mogą dać conajwyżej kilka groszy. Dlatego też staramy się znajdować projekty mające jakiś ciekawy pomysł na wykorzystanie blockchain. Nie są to projekty w 100% pewne i można to trochę przyrównać do lotto. Powiedzmy, że 1000 razy przegrasz, ale 1 trafisz szóstkę, jaka byłaby twoja reakcja? Tym bardziej gdzie za los płacisz 1-2 minutami swojego czasu zamiast 5 zł gdzie w Polsce dla niektórych to jest prawie 0,5h niekiedy ciężkiej pracy.
Jeśli chciałbyś bardziej podyskutować na ten temat zapraszamy do rozmowy na facebooku.
~Mateusz

  ·  2 years ago Reveal Comment

Wow, jak zwykle można skorzystać ! dzięki chłopaki, że robicie to co robicie, czekam na więcej ;)

You have received an upvote from @nicestbot. I am an automated curation bot trying to make minnows happy.

You got a 1.96% upvote from @postpromoter courtesy of @airdropoftheday!

Want to promote your posts too? Check out the Steem Bot Tracker website for more info. If you would like to support the development of @postpromoter and the bot tracker please vote for @yabapmatt for witness!