„Jedlo budúcnosti“

in cesky •  17 days ago 

Švédsky vedec v oblasti správania hovoril o tom, že môže byť potrebné stať sa kanibalom, aby sme zachránili nasu planétu.

Magnus Söderlund vyzval švédsku televíziu, aby zacala hovorit o „potravinách budúcnosti“ a uviedol, že organizuje semináre o potrebe konzumácie ľudského tela s cieľom zastaviť zmenu podnebia.

Ochrancovia životného prostredia obviňujú mäsový a poľnohospodársky priemysel za otepľovanie nasej planety.

Moderátorovi seriálu povedal, že jednou z najväčších prekážok jeho návrhu by mohla byť tabuálna povaha pozivania mŕtvol a tiez skutočnosť, že mnohí ju budú považovať za znechutenie zosnulého.

Söderlund tiež pripustil, že ľudia sú „mierne konzervatívni“, pokiaľ ide o jedenie vecí, na ktoré nie sú zvyknutí, ako sú napriklad mŕtvoly.

Televizna diskusia sa uskutočnila obrázkom ľudských rúk na konci vidličiek. Nadhera!!!

Ďalším návrhom na záchranu nasej planety, ktorý bol propagovaný mnohými médiami a ochrancami životného prostredia, sú iba trochu menej nechutné chrobaky.

Greta Thunbergova a princ Harry budú bezpochyby prví, ktori budú na medzinárodnych samitoch o klíme jest šváby a ľudské mäso.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Tak ti broučci, cvrčci a švábi se považují za superpotravinu budoucnosti, přijde mi to sice zvláštní, ale asi lepší než jíst něčí ruku. Když se to pomele do hamburgeru a pořádně okoření, tak třeba člověk ani nepozná, že to není z krávy. :)