You are viewing a single comment's thread from:

RE: „Jedlo budúcnosti“

in #cesky7 years ago

Tak ti broučci, cvrčci a švábi se považují za superpotravinu budoucnosti, přijde mi to sice zvláštní, ale asi lepší než jíst něčí ruku. Když se to pomele do hamburgeru a pořádně okoření, tak třeba člověk ani nepozná, že to není z krávy. :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60141.40
ETH 1573.20
USDT 1.00
SBD 0.42