You are viewing a single comment's thread from:
RE: Co umí steemit? #4
Pokud jsi HODLer tak proč nechceš HODLovat steem? Ber psaní na Steemit jako investici. Do svého steemitího účtu. Do své STEEM Power. Pokud chceš po chvíli těch pár centů vybrat a investovat je do bitcoinu tak si myslím že to je špatný nápad. Protože Steem nejen že do budoucna zvýší svoji hodnotu vůči USD, ale hlavně i vůči BTC. Takže vyděláš pokud poHODLuješ steem. A investovat jej do jiných kryptoměn? Jak můžeš vědět že zrovna Steemit neporoste stejně nebo víc? Je to zrovna jeden z mála krypto projektu který se opravdu používá a má dobrý usecase.
ano, jsem hodler, ale jak říkám, dva rohlíky popř. jejich ekvivalent pro mě není zajímavá odměna, za kterou bych mohl pořídit nějakou investici na hodl, takže proč tu ještě jsem? Já těch pár steemů co tu mám neberu jako nějaký výdělek. Už vůbec je nebudu měnit za btc, co bych z toho měl, btc v hodnotě svačiny? To není investice :D Možná tak před devíti lety, když pizza stála 10k btc. Už jsem to napsal, to je pro mě palivo samotné platformy. Já to tu používám jako jakoukoli jinou sociální síť, zajímá mě, co tu je, jaká je tu komunita a jak to tu funguje, protože je to postavené na blockchainu. Používám to kvůli platformě, možná kvůli komunitě, ale nikoli kvůli tokenům, protože to bych tu dávno nebyl. A rozhodně nemám ambici udělat kompletní návod na steemit sám, pokud se zdejší komunita rozhodne, že nechtějí sdílet své know-how, tak já rozhodně nebudu nikomu říkat, aby sem šel, protože je zde super komunita a ještě si dávat práci s návodem, rozumíš.. :D Mám toho dost a to, že se tu snažím něco nezištně udělat pro komunitu má své hranice!