You are viewing a single comment's thread from:

RE: Co umí steemit? #4

in #cesky7 years ago

ano, jsem hodler, ale jak říkám, dva rohlíky popř. jejich ekvivalent pro mě není zajímavá odměna, za kterou bych mohl pořídit nějakou investici na hodl, takže proč tu ještě jsem? Já těch pár steemů co tu mám neberu jako nějaký výdělek. Už vůbec je nebudu měnit za btc, co bych z toho měl, btc v hodnotě svačiny? To není investice :D Možná tak před devíti lety, když pizza stála 10k btc. Už jsem to napsal, to je pro mě palivo samotné platformy. Já to tu používám jako jakoukoli jinou sociální síť, zajímá mě, co tu je, jaká je tu komunita a jak to tu funguje, protože je to postavené na blockchainu. Používám to kvůli platformě, možná kvůli komunitě, ale nikoli kvůli tokenům, protože to bych tu dávno nebyl. A rozhodně nemám ambici udělat kompletní návod na steemit sám, pokud se zdejší komunita rozhodne, že nechtějí sdílet své know-how, tak já rozhodně nebudu nikomu říkat, aby sem šel, protože je zde super komunita a ještě si dávat práci s návodem, rozumíš.. :D Mám toho dost a to, že se tu snažím něco nezištně udělat pro komunitu má své hranice!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60139.89
ETH 1573.40
USDT 1.00
SBD 0.42