Pasywne zarabianie kluczem do przyszłości ?

in bitcoin •  last year 

btc.png

Część z was może nie znać wtyczki do Chroma/Firefoxa lub oddzielnej przeglądarki, która po dodaniu 'kopie' nam Bitcoina. Dla tych co nie znają poniżej krótkie przedstawienie strony

Od miesięca testuję wtyczkę do przeglądarek chromę jak i oddzielną przeglądarke, która pracując w tle wydobywa nam Bitcoina. Istnieje również aplikacja na Androida jednak nie polecam. Zużycie baterii jest widoczne. W to miejsce polecam inny sposób pasywnego zarabiania jak opisany w innym topiku aplikacja elektroneum. Niestety nie mogłem jej zainstalować na komputerze więc szukałem innego pasywnego zarobku na komputerze a stało się nim ... Cryptotab.

cryptotab.png

Całe dnie pracuje przy komputerze w firmie, mając za darmo prąd i internet. Tutaj mogę spokojnie zastosować większą moc wydobywczą. Cryptotab daje wiele możliwości.
praca przy kompie.jpg

W domu ostatnimi tygodniami wpadłem w szał Netflixowy i godzinami oglądam seriale
stwierdziłem że zastosuje przy okazji mniejszą moc wydobywczą i coś zarobie (Może BTC będzie kosztował za kilka czy kilkanaście lat milion $ ;]), więc niech procesor się nie zmarnuje a zużycie energi będzie minimalne, przez Cryptotab

netflix.jpg

Wtyczka absorbuje nasz procesor - przez co odbywa się 'miningowanie'. Nie jest to aż takie absorbowanie jak typowe koparki od BTC za 20 000 zł, więc nie ma co się martwić o zużycie sprzętu.

Możemy sami ustalić moc z jaką ma nam kopać. Ja od początku lecę na 'medium' w pracy oraz "low" w domu. Nie odczuwam wówczas różnicy przy użytkowaniu kompa. Przy "high" oraz słabszym sprzęcie widać odczuwalne zwolnienia, dlatego warto używać Cryptotab rozważnie. Nie dajcie sobie wmówić że na high można grać w wymagającą grę, ale na low powinno pójść spokojnie.

happy.jpg

Na stronie nie ma żadnej opcji depozytu, żeby "podkręcić" nasz hashrate (ilość h/s), więc nic nie ryzykujemy zaczynając kopanie. Nie podajemy również swoich danych (możliwe połączenie konta z facebookiem lub google, gdzie ten drugi może być całkowicie anonimowy). W większości takich stron, trzeba najpierw zrobić depozyt, na szczęście tutaj takiego czegoś nie ma, na Cryptotab.

Dodatkowym sposobem na zwiększenie wydobycia BTC na tej stronie jest polecanie znajomych. Od każdej osoby zarejestrowanej z naszego linku otrzymujemy od założycieli wtyczki 10% tego co wydobyje polecona osoba. Nie jest to pobierane z konta osoby poleconej, więc bez obaw!
Liczba osób, które możemy polecić jest NIEOGRANICZONA! Oznacza to, że możemy zbudować naprawdę potężną sieć referencyjną, która będzie na nas zarabiać bez wysiłku.
Oprócz tego, jeżeli ktoś zarejestruję się z polecenia osoby poleconej dostajemy również 10% wydobycia tej osoby, aż do 10 poleconych!

piramida.png

Jak pisałem na początku istnieje dedykowana Cryptotab przeglądarka dająca 8x szybsze kopanie Bitcoin . Jest to siostra twórców Cryptotab i sprawdza się bardzo ciekawie, kopie naprawdę szybciej przy niewielkim obciążeniu

wzrost zarobków.jpg

Ja stosuje Cryptotab na komputerach w rozsądny sposób, wierząc że takie pasywne zarabianie wraz z aplikacja elektroneum na smartfonach pozwoli mi wynagrodzić cierpliwość. Nie wierzę w zarobki 100 zł dziennie, ale kilka tysięcy zł rocznie spokojnie przy kolejnej hossie rynku krypto. W końcu co 2 lata do BTC dopisuje się kolejne 0

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  last year (edited)

Witam, niegłupim sposobem na dodatkowy zarobek jest też Presearch. Pisałem o tym parę dni temu. Dla zainteresowanych: https://steemit.com/polish/@mrcn-86/jak-zarabiac-na-codziennym-korzystaniu-z-internetu-czyli-kilka-slow-o-projekcie-presearch
Apki Electroneum również używam na 4 smartfonach i nie jest najgorzej. Ostatnio sprawdzałem też opcję z klonowaniem apek electroneum i w ten sposób też można dodatkowo trochę zwiększyć zyski :D

możesz rozwinąć kwestie klonowania ? Ja używam na kilku smartfonach ale możliwość zwiększenia horyzontów mnie ciekawi

Użyłem App Cloner i po prostu zrobiłem klona aplikacji Electroneum. Wtedy po prostu odpalasz 2 apki Electroneum (każda apka przypisana pod inne konto) na fonie i sobie działają w tle. U mnie akurat działa ale z tego co wiem to u niektórych nie. Płatną wersję App Cloner znajdziesz w necie bez problemu i bez płacenia :D W Google Play jest co prawda darmowa wersja ale nic nią nie zrobisz bo to raczej pokazówka. Tylko wersja płatna robi robotę.

czyli tym sposobem, zamiast "kopać" ETN tylko na 1 aplikacji, można to robić na 2 aplikacjach. Można ilość ETN zwiększyć dwukrotnie. Jednak tutaj się rodzi pytanie czy nie będzie bana z strony deweloperów. Mając podpięte 5 smartfonów pod 1 sieć wifi, zauważyłem że dostałem niepokojącą informacje od deweloperów, w jakim mieście to robię oraz w jakich warunkach (dom, praca), ponieważ jest to aplikacja dla celów prywatnych a nie komercyjnych. W twoim przypadku używając 4 smartfony *2 czyli realnie 8 smartfonów, nie miałeś informacji od dewelopera z ostrzeżeniami itp. ?

Ryzyko Bana niestety jest dlatego podpiąłem tylko 2 smartfony pod wifi a kolejne 2 chodzą na internecie mobilnym bo mam darmowe pakiety. Co jakiś czas dla bezpieczeństwa wyłączam też tego klona :D Z klonem zdarzały mi się też inne problemy np potrafił kompletnie zwolnić tempo i przyznawać po 0.01 ETN podczas gdy apka obok działała normalnie :D Osobiście żadnego ostrzeżenia nie dostałem. Można też się trochę zabezpieczyć przed banem i blokadą zgromadzonych środków i po prostu systematycznie przelewać je na giełdę. Każda kombinacja wiąże się z ryzykiem wyrwania bana więc w zasadzie robisz to na własną odpowiedzialność. Ja trafiłem w necie nawet na kozaków którzy potrafili odpalić po 3-4 klony na fonie ale coś takiego to już pewnie gwarantowany ban :D

a znasz dobry portfel na windows dla electroneum ? Przechowywanie tokenów na giełdzie średnio mi się uśmiecha ;] Niestety nie mogę znaleźć oficjalnego źródła, a wiadomo że faków jest wiele.

  ·  last year (edited)

Można sobie jeszcze wygenerować papierowy portfel i wtedy tez masz w miarę bezpiecznie. Na stronie Electroneum z tego co pamiętam jest generator. Link: https://downloads.electroneum.com/offline_paper_electroneum_walletV1.6.html Generujesz Portfel, zapisujesz jako PDF a później na niego przelewasz środki i np drukujesz i chowasz w bezpiecznym miejscu. Jak zajdzie konieczność i będziesz chciał ponownie przelać środki gdzie indziej to robisz import klucza i środki masz ponownie na portfelu online. Ostatnio nie śledzę poczynań Electroneum ale nie słyszałem o portfelu electroneum na windowsa. W razie pytań pisz to pomogę

Electroneum ok bo to inny model i liczą na zwiększenie adopcji przez "kopanie" i refy.
Za to Cryptotab to raczej pomyłka, naciągnie prądu za więcej niż to warte, lepiej kupić za jakieś drobne bitcoina i zapomnieć. A system refów tylko maskuje to, że ostatecznie jest to nieopłacalne albo opłacalne tylko dla tych na szczycie piramidy (czy jak to zwał).

Niestety na twoją niekorzyść, ale nie zgodzę się z ta opinią . Jeżeli ktoś stosuje low-medium ustawienia to różnicy w prądzie nie zauważy, ja nie widzę, przy kilkudziesiędziu hash. Jednakże przy prędkości high, jak wchodzi w grę powyżej optymalnej 30-stki, widać spowolnienia systemu, prąd zapewne też będzie droższy (w domu robie low, kilkanaście hash, w pracy mogę więcej). W tej chwili może to wydawać się nie opłacalne (w moim przypadku nic mnie to nie ksoztuje), ale nie wiadomo na jakiej cenie skończy BTC (będzie kosmos i sowita emerytura ?)