Görev:Sığınak ve Rachel

in bilimkurgu •  6 months ago

ana hikaye


Source

@doctorbishop hocamın hikayesini devam ettirmek istiyorum.QmcoLcYzPqVhFcT7KYBu3qpowrTnCgBSs1nkwWVZRrgfcG.png

Küçük matt yolu gösteriyordu. Matt'in söylediği yere gelmişlerdi ve buradan pek insan geçmezdi. Geçse bile ayak izleri bu şekilde olan Alice ve Rachel dışında kimse yoktu. Evet birileri geçmişti buralardan matt'e geri gitmesini söylediler fakat geri gitmek istemediğini onunda onlar gibi olmak istediğini söyledi. Alice ve Rachel buna karşı çıktılar fakat Mart'ta atikliginden dolayı Matt'e dersini vermediler. Matt'in hızlı ve çevik oluşu onu gizli bir casus yapıyordu ama normal bir insan vücuduna sahip değildi. Alice ve Rachel, Matt'in gelmesine izin verdiler. Şimdi sıra izleri takip etmekteydi. Matt ne yöne gittiklerini gösterdi ve arkasından gelmelerini istedi. Rachel ve Alice bu olaya sinir olsalar da kabul ettiler. Bryan'a yetişmeleri için hızlı olmaları gerekiyordu. Bryan ise ilerlemeye devam ediyordu. Artık akşam olmuştu her iki tarafta dinlenmek için mola vermek zorunda kaldılar.
Source

(Matt)

Ama hiç kimse fazla zaman kaybedemezdi. Şafak sökerken Alice ve Rachel kalktılar ve Matt'in zarar görmemesi için onu arkada bırakmaya karar verdiler. Matt yaklaşık 2 saat sonra uyanmıştı fakat savaşlardan önceki gibi islemiyordu zaman. Aslında Matt ne kadar gerideydi bilemedik. Yavaş yavaş Bryan'a yola çıkıyordu. Matt aradan kısa bir süre geçtikten sonra Alice ve Rachel'a yetişti fakat kendini farkettirmeden Bryan'ın izlerini takip etmeye devam ediyordu. Artık Alice ve Rachel'ın önünde ilerliyordu. Bunu Alice ve Rachel'ın farketmeksizin uzun sürmedi başka izlerin karıştığını anladilar. Ve daha hızlı hareket etmeye başladılar. Belki de çocukluk arkadaşı olduğunu bilmediği bu yabancının başına birşey gelmişti...


Source

Ve arkadan küçük Matt bir anda Bryan'a saldırmak için yeltendi ama Bryan refleksleriyle bunu engelledi tekrar ve tekrar saldırmak istedi. Onu böylesine tahrik eden şey neydi oda bilmiyordu ama Bryan'ı öldürmek istiyordu. Bryan'ın yanında taşıdığı malzemeler etrafa saçılmıştı, silahlarda mermiler doluydu fakat onlarda biraz uzakta kalıyordu. Onlara ulaşabilmesi için öncelikle Matt'ı uzaklaştırmalıydı. Ne yapabilirdi, ne yapmalıydı aklına Matt'tan kurtulmak için birşey gelmiyordu. Matt arkadan gelen sese dönüp baktığı bu Alice ve Racheldi. Matt'a kızacaklardı ,şikayet edeceklerdi belkide Matt idam edilecekti. Matt bunları düşünürken Bryan silahlardan herhangi birine ulaşmış ve Matt'ın kafasına nişan almıştı, gelen sese hiç dikkat etmedi. Dikkat etseydi de tanımazdı zaten çocukluk arkadaşı Rachel'ı, artık o çok farklı biriydi. Matt'ın zaten kafasına nişan almıştı ve ateş etti. Matt yere yığıldı...


Posted from my blog with SteemPress : https://onlyblack.timeets.xyz/2018/06/27/gorevsiginak-ve-rachel/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

İyi günler, yazınız @kusadasi ve @try-market tarafından yürütülen Küratör Projesi için seçilmiştir. Cointurk etiketini kullanarak daha fazla destek alabilirsiniz.
Proje kapsamında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Cointurk Discord Kanalı
image.png

·

teşekkürler buna sevindim

Güzel ve yaratıcı olmuş emeğinize sağlık.

·

teşekkürler okuduğunuz ve yorum yapmaya değer bulduğunuz için

Tebrik ederim hocam güzel olmuş ellerinize sağlık :) yazınıza kuşadası projesini de eklerseniz sevinirim ana hikaye orası olduğu için :)

·

kuşadası rahatsız olmasın diye direkt olarak eklemedim. şimdi ekliyorum

·
·

sağolun hocam ana hikaye orada olduğu için söyledim hocam ben de ellerinize sağlık tekrardan :)

·
·
·

Sizinde:)

Tebrikler! Yazınız @tryardim topluluk hesabından oy kazanmıştır. #tr tagi altında kaliteli içeriklerizi görmekten mutluluk duyarız. Detaylı bilgi için Tryardım Desteklenen İçerikler 28 Haziran 2018 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

post_banner_gf.gif


Bu yazı Curation Collective Discord Sunucusunda küratörlere önerilmiş ve manuel inceleme sonrasında @c-squared topluluk hesabından oy ve resteem almıştır.
This post was shared in the #turkish-curation channel in the Curation Collective Discord community for curators, and upvoted and resteemed by the @c-squared community account after manual review.