[PL] #2 Dziennik Kuratorski: Streamowanie

in vimm •  11 months ago 

games-722136_1920.jpg

Witajcie drodzy gracze, streamerzy oraz koneserzy wirtualnej rozrywki!
Z tej strony wasz kurator który ma dla was kilka ważnych informacji które z pewnością pomogą wam rozwiać pewne wątpliwości które miały przez ostatnie dni miejsce na VIMM.TV. Zanim jednak przejdę do meritum chciałbym podziękować wszystkim za udział w mojej ankiecie oraz chciałbym was poinformować że na aktualną chwile poszukujemy komentatorów i osób które chciałyby się podjąć organizacji turnieju esportowego. Więcej informacji odnośnie turnieju będę starał się wam przedstawiać na bieżąco!

Stream zabawa i odpowiedzialność


VIMM.TV jest platformą która chce wynagradzać swoich twórców adekwatnie to jakości swoich streamów, niestety w niektórych sytuacjach zostaliśmy zniechęceni. Pierwszym z nich było multistream z docelowym promowaniem innej platformy, nasz zespół nie chce ograniczać twórców nawet sami uważamy że to jest dobry sposób na pozyskanie większej liczby oglądających. Jednak nie możemy wynagradzać kogoś kto grafiką lub większością elementów swojego show reklamuje inną platformę nie zależnie czy to stream na dwa, trzy czy więcej platform. Kolejny powód który nas zniechęca jest oglądanie filmów, naszym zdaniem jest to droga na łatwiznę oraz najprostsza forma łamania praw autorskich, takich działań nie popieramy i jak najbardziej nie wspieramy takich autorów.

Zostań organizatorem!


Aktualnie poszukujemy chętnie osoby które podejmą się części organizacyjnej turnieju, jeżeli uważasz że idealnie się do tego nadajesz skontaktuj się z nami! Zgłoszenia proszę kierować do @maxofp2p lub na polski kanał discord.

Dołącz do nas!

| | | |

Wspieraj @vimm na Fundition!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Popieram inicjatywę, żeby nagradzać treści twórców, którzy streamują na jednej platformie i jest nią oczywiście vimm.tv. Jakoś za bardzo nie sprawdzam, czy ktoś streamuje na yt czy szczurku, bo te platformy nie mają i tak nic wspólnego z dramą na steemicie. Teraz przyszły takie czasy, że trzeba wiedzieć czego się chcę. Ja już dawno zdecydowałem jak poznałem fakty, że zostaje tutaj na steem i tworze tylko dla nich, nie sprzedaje się na jakimś Dshow za tokeny, bo tam to tylko jakieś chciwe lale mogą się czegoś dorobić xD. Zrezygnowałem z odznaki za weryfikację i z tych smiesznych 100 tokenów, bo nie widzę tam siebie. Chcę się tutaj rozwijać i wspierać przy tym innych twórców. Tworząc treści nie patrzcie tylko na hajsy, wszystko przyjdzie z czasem wraz z rozwojem platformy. Ja czuję się tu wspaniale i cieszę się, że ktokolwiek poświeci mi chociaż 5 minut czasu, żeby ze mną pogadać na streamach. Bądźcie ludźmi i wspierajcie się nawajem, a napewno razem osiągniemy sukces. STEEM
COMMUNITY GETTING STRONGER!!

Dobrze powiedziane :)

Bardzo dobra inicjatywa. Wspierać ludzi, którzy zostali na tej platformie, chociaż da się zauważyć, że przez zadymę z dlive nie wszyscy wrócili do streamowania. Ale miejmy nadzieję, że będzie przybywać streamerów z dnia na dzień. Pozdrawiam :)

Posted using Partiko Android

Świetnie i gratuluję życząc powodzenia.

VIMM ma wielki potencjał, myślę że ta platforma już niedługo tak się rozwinie, że będzie nr.1 do streamowania na Steemit :)