You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ціна помилки
Річ не у владі, а в нас. Завжди ми хочемо на когось сперти відповідальність, головне не взяти її на себе. А на якщо ми програємо, то це справді так і буде, бо українців більше не буде: частину фізично знищать, решта стануть "русскими". Бо більшості і російської мови вчити не треба...