You are viewing a single comment's thread from:RE: The Rasmus в Україні 🤟 🇺🇦View the full contextsuhano (66)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • 11 months ago Колись захоплювався цією групою. Але пройшов час , та смак трохи змінився. Але інколи все одно буваю прослуховую
Після того як вони не побоялися приїхати в країну де є війна - моя повага до цього гурту можна сказати апгрейділась😂 Тож думаю закачаю їхні хіти буду слухати з дівчатками в машині 😁