You are viewing a single comment's thread from:
RE: The Rasmus в Україні 🤟 🇺🇦
Після того як вони не побоялися приїхати в країну де є війна - моя повага до цього гурту можна сказати апгрейділась😂 Тож думаю закачаю їхні хіти буду слухати з дівчатками в машині 😁